Külföldi fém- és ezüstpénzek

Tételek száma: 631

Ausztria 1913-1915. 1K Ag Ferenc József (2xklf) T:2 patina Austria 1913-1915. 1 Corona Ag Franz Joseph (2xdiff) C:XF patina Krause KM#2820
32017.

Ausztria 1913-1915. 1K Ag "Ferenc József" (2xklf) T:2 patina Austria 1913-1915. 1 Corona Ag "Franz Joseph" (2xdiff) C:XF patina Krause KM#2820

Kikiáltási ár:
2 600 Ft
7,03
7,65
Ausztria 1914. 1K Ag Ferenc József T:1- patina Austria 1914. 1 Corona Ag Franz Joseph C:AU patina Krause KM# 2820
32018.

Ausztria 1914. 1K Ag "Ferenc József" T:1- patina Austria 1914. 1 Corona Ag "Franz Joseph" C:AU patina Krause KM# 2820

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
Ausztria 1935. 2Sch Ag Karl Lueger T:2-,3 patina, ph Austria 1935. 2 Schilling Ag Karl Lueger C:VF,F patina, edge error Krause KM#2855
32019.

Ausztria 1935. 2Sch Ag "Karl Lueger" T:2-,3 patina, ph Austria 1935. 2 Schilling Ag "Karl Lueger" C:VF,F patina, edge error Krause KM#2855

Kikiáltási ár:
2 600 Ft
7,03
7,65
Ausztria 1946-2000. 8xklf érme- és 1db plakett-tétel, használt állapotú fa díszdobozban. Benne: 1946. 2Sch aranyozott Al + 1964. 5Sch aranyozott Ag + 1973. 10Sch aranyozott Ag + 1956. 25Sch aranyozott Ag Mozart + 1964. 50Sch aranyozott Ag IX. Téli Olimpia - Innsbruck + 1974. 100Sch aranyozott Ag XII. téli Olimpia - Innsbruck 1976. + 1995. 200Sch aranyozott Ag Nyári Olimpia + 1993. 500Sch aranyozott Ag Hallstatt + DN fém lemezplakett 100Sch bankjegy multicolor rátéttel T:1-2 kopott aranyozás Austria 1946-2000. 8xdiff coins and 1pc plaque lot, in a used condition wooden case. Within: 1946. 2 Schilling gilt Al + 1964. 5 Schilling gilt Ag + 1973. 10 Schilling gilt Ag + 1956. 25 Schilling gilt Ag Mozart + 1964. 50 Schilling gilt Ag IX. Winter Olympics Innsbruck + 1974. 100 Schilling gilt Ag XII. Winter Olympics Innsbruck 1976. + 1995. 200 Schilling gilt Ag Summer Olympics + 1993. 500 Schilling gilt Ag Hallstatt + ND metal plate plaque with multicolor inlay of the 100 Schilling banknote C:UNC-XF worn gilt
32020.

Ausztria 1946-2000. 8xklf érme- és 1db plakett-tétel, használt állapotú fa díszdobozban. Benne: 1946. 2Sch aranyozott Al + 1964. 5Sch aranyozott Ag + 1973. 10Sch aranyozott Ag + 1956. 25Sch aranyozott Ag "Mozart" + 1964. 50Sch aranyozott Ag "IX. Téli Olimpia - Innsbruck" + 1974. 100Sch aranyozott Ag "XII. téli Olimpia - Innsbruck 1976." + 1995. 200Sch aranyozott Ag "Nyári Olimpia" + 1993. 500Sch aranyozott Ag "Hallstatt" + DN fém lemezplakett 100Sch bankjegy multicolor rátéttel T:1-2 kopott aranyozás Austria 1946-2000. 8xdiff coins and 1pc plaque lot, in a used condition wooden case. Within: 1946. 2 Schilling gilt Al + 1964. 5 Schilling gilt Ag + 1973. 10 Schilling gilt Ag + 1956. 25 Schilling gilt Ag "Mozart" + 1964. 50 Schilling gilt Ag "IX. Winter Olympics Innsbruck" + 1974. 100 Schilling gilt Ag "XII. Winter Olympics Innsbruck 1976." + 1995. 200 Schilling gilt Ag "Summer Olympics" + 1993. 500 Schilling gilt Ag "Hallstatt" + ND metal plate plaque with multicolor inlay of the 100 Schilling banknote C:UNC-XF worn gilt

Kikiáltási ár:
20 000 Ft
54,05
58,82
Ausztria 1947-2000. 18xklf érme- és 2xklf éremtétel a Schilling történetéről használt állapotú fa díszdobozban. Az érmék 1 kivételével aranyozva. Benne: 1947. 1gr aranyozott Zn + 1957. 2gr aranyozott Al + 1968. 5gr aranyozott Zn + 1949. 10gr Zn + 1994. 10gr aranyozott Al + 1951. 20gr aranyozott sárgaréz + 1947. 50gr aranyozott Al + 1965. 50gr aranyozott Al-bronz + 1947. 1Sch aranyozott Al + 1998. 1Sch aranyozott Al-bronz + 1952. 5Sch aranyozott Al + 1998. 5Sch aranyozott Cu-Ni és Der Abschied von Schilling kétoldalas, jelzett Ag emlékérem (50mm/0.999/49,16g) egy kapszulában + 1974. 10Sch aranyozott Cu-Ni + 1980. 20Sch aranyozott Al-Ni-bronz + 1964. 25Sch aranyozott Ag és 75 Jahre Österreichser Schilling kétoldalas, jelzett Ag emlékérem (50mm/0.999/49,12g) egy kapszulában + 1963. 50Sch aranyozott Ag Tirol 600 éve egyesült Ausztriával + 2000. 50Sch aranyozott bimetál Sigmund Freud + 1979. 100Sch aranyozott Ag Bregenz T:1-3 Austria 1947-2000. 18xdiff coin- and 2xdiff medallion lot about history of the Schilling, in a used condition wooden case. All coins gilt but one. Within: 1947. 1 Groschen gilt Zn + 1957. 2 Groschen gilt Al + 1968. 5 Groschen gilt Zn + 1949. 10 Groschen Zn + 1994. 10 Groschen gilt Al + 1951. 20 Groschen gilt brass + 1947. 50 Groschen gilt Al + 1965. 50 Groschen gilt Al-bronze + 1947. 1 Schilling gilt Al + 1998. 1 Schilling gilt Al-bronz + 1952. 5 Schilling gilt Al + 1998. 5 Schilling gilt Cu-Ni and Der Abschied von Schilling two-sided, marked Ag medallion (50mm/0.999/49,16g) in one capsule + 1974. 10 Schilling gilt Cu-Ni + 1980. 20 Schilling gilt Al-Ni-bronze + 1964. 25 Schilling gilt Ag and 75 Jahre Österreichser Schilling two-sided, marked Ag medallion (50mm/0.999/49,12g) in one capsule + 1963. 50 Schilling gilt Ag 600th Anniversary of the Austria - Tyrol Union + 2000. 50 Schilling gilt bimetallic Sigmund Freud + 1979. 100 Schilling gilt Ag Bregenz C:UNC-F
32021.

Ausztria 1947-2000. 18xklf érme- és 2xklf éremtétel a Schilling történetéről használt állapotú fa díszdobozban. Az érmék 1 kivételével aranyozva. Benne: 1947. 1gr aranyozott Zn + 1957. 2gr aranyozott Al + 1968. 5gr aranyozott Zn + 1949. 10gr Zn + 1994. 10gr aranyozott Al + 1951. 20gr aranyozott sárgaréz + 1947. 50gr aranyozott Al + 1965. 50gr aranyozott Al-bronz + 1947. 1Sch aranyozott Al + 1998. 1Sch aranyozott Al-bronz + 1952. 5Sch aranyozott Al + 1998. 5Sch aranyozott Cu-Ni és "Der Abschied von Schilling" kétoldalas, jelzett Ag emlékérem (50mm/0.999/49,16g) egy kapszulában + 1974. 10Sch aranyozott Cu-Ni + 1980. 20Sch aranyozott Al-Ni-bronz + 1964. 25Sch aranyozott Ag és "75 Jahre Österreichser Schilling" kétoldalas, jelzett Ag emlékérem (50mm/0.999/49,12g) egy kapszulában + 1963. 50Sch aranyozott Ag "Tirol 600 éve egyesült Ausztriával" + 2000. 50Sch aranyozott bimetál "Sigmund Freud" + 1979. 100Sch aranyozott Ag "Bregenz" T:1-3 Austria 1947-2000. 18xdiff coin- and 2xdiff medallion lot about history of the Schilling, in a used condition wooden case. All coins gilt but one. Within: 1947. 1 Groschen gilt Zn + 1957. 2 Groschen gilt Al + 1968. 5 Groschen gilt Zn + 1949. 10 Groschen Zn + 1994. 10 Groschen gilt Al + 1951. 20 Groschen gilt brass + 1947. 50 Groschen gilt Al + 1965. 50 Groschen gilt Al-bronze + 1947. 1 Schilling gilt Al + 1998. 1 Schilling gilt Al-bronz + 1952. 5 Schilling gilt Al + 1998. 5 Schilling gilt Cu-Ni and "Der Abschied von Schilling" two-sided, marked Ag medallion (50mm/0.999/49,16g) in one capsule + 1974. 10 Schilling gilt Cu-Ni + 1980. 20 Schilling gilt Al-Ni-bronze + 1964. 25 Schilling gilt Ag and "75 Jahre Österreichser Schilling" two-sided, marked Ag medallion (50mm/0.999/49,12g) in one capsule + 1963. 50 Schilling gilt Ag "600th Anniversary of the Austria - Tyrol Union" + 2000. 50 Schilling gilt bimetallic "Sigmund Freud" + 1979. 100 Schilling gilt Ag "Bregenz" C:UNC-F

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
Ausztria 1956. 25Sch Ag Mozart T:2,2- patina, kis ph Austria 1956. 25 Schilling Ag Mozart C:XF,VF patina, small edge error Krause KM#2881
32022.

Ausztria 1956. 25Sch Ag "Mozart" T:2,2- patina, kis ph Austria 1956. 25 Schilling Ag "Mozart" C:XF,VF patina, small edge error Krause KM#2881

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Ausztria 1958. 25Sch Ag Carl Auer von Welsbach T:2 patina, kis ph Austria 1958. 25 Schilling Ag Carl Auer von Welsbach C:XF patina, small edge error Krause KM#2884
32023.

Ausztria 1958. 25Sch Ag "Carl Auer von Welsbach" T:2 patina, kis ph Austria 1958. 25 Schilling Ag "Carl Auer von Welsbach" C:XF patina, small edge error Krause KM#2884

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Ausztria 1959. 25Sch Ag Johann főherceg T:2 kis patina Austria 1959. 25 Schilling Ag Archduke Johann C:XF small patina Krause KM#2887
32024.

Ausztria 1959. 25Sch Ag "Johann főherceg" T:2 kis patina Austria 1959. 25 Schilling Ag "Archduke Johann" C:XF small patina Krause KM#2887

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Ausztria 1959. 50Sch Ag Tirol felszabadulásának 150. évfordulója T:2 patina, ph, kis karc Austria 1959. 50 Schilling Ag 150th Anniversary of the Liberation of Tyrol C:XF patina, edge error, small scratch Krause KM#2888
32025.

Ausztria 1959. 50Sch Ag "Tirol felszabadulásának 150. évfordulója" T:2 patina, ph, kis karc Austria 1959. 50 Schilling Ag "150th Anniversary of the Liberation of Tyrol" C:XF patina, edge error, small scratch Krause KM#2888

Kikiáltási ár:
4 600 Ft
12,43
13,53
Ausztria 1959. 50Sch Ag Tirol felszabadulásának 150. évfordulója T:1-  Austria 1959. 50 Schilling Ag 150th Anniversary of the Liberation of Tyrol C:AU  Krause KM#2888
32026.

Ausztria 1959. 50Sch Ag "Tirol felszabadulásának 150. évfordulója" T:1- Austria 1959. 50 Schilling Ag "150th Anniversary of the Liberation of Tyrol" C:AU Krause KM#2888

Kikiáltási ár:
4 400 Ft
11,89
12,94
Ausztria 1963. 25Sch Ag 300 éve született Savoyai Jenő herceg T:2 Austria 1963. 25 Schilling Ag 300th Anniversary of the Birth of Prince Eugen C:XF Krause KM#2893
32027.

Ausztria 1963. 25Sch Ag "300 éve született Savoyai Jenő herceg" T:2 Austria 1963. 25 Schilling Ag "300th Anniversary of the Birth of Prince Eugen" C:XF Krause KM#2893

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Ausztria 1966. 25Sch Ag 130 éve halt meg Ferdinand Raimund T:2  Austria 1966. 25 Schilling Ag 130th Anniversary of the Death of Ferdinand Raimund C:XF Krause KM#2899
32028.

Ausztria 1966. 25Sch Ag "130 éve halt meg Ferdinand Raimund" T:2 Austria 1966. 25 Schilling Ag "130th Anniversary of the Death of Ferdinand Raimund" C:XF Krause KM#2899

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft