Külföldi emlékveretek, plakettek

Tételek száma: 95

Olaszország 2000. Nazario Sauro Tengeri Kereskedelmi Klub - Otto Bonn-nak együttérzéssel, Trieszt, 2000. decembere bronz lemezplakett (100mm) üveg dísztányéron (~190mm), bekeretezve (310x310mm) T:1 Italy 2000. Circolo Marina Mercantile Nazario Sauro - A Otto Bonn con simpatia, Trieste, Dicembre 2000 plate bronze medallion (100mm) on a glass decorative plate (~190mm), in frame (310x310mm) C:UNC
32648.

Olaszország 2000. "Nazario Sauro Tengeri Kereskedelmi Klub - Otto Bonn-nak együttérzéssel, Trieszt, 2000. decembere" bronz lemezplakett (100mm) üveg dísztányéron (~190mm), bekeretezve (310x310mm) T:1 Italy 2000. " Circolo Marina Mercantile Nazario Sauro - A Otto Bonn con simpatia, Trieste, Dicembre 2000" plate bronze medallion (100mm) on a glass decorative plate (~190mm), in frame (310x310mm) C:UNC

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
32649.

Kikiáltási ár:
24 000 Ft
64,86
70,59
Spanyolország 1969. Miguel Servet (Szervét Mihály) / A tüdő vérkeringésének felfedezője, orvos, geográfus, csillagász és filozófus 1511-1553 - Barcelona, 1969. február kétoldalas, ezüstpatinázott bronz emlékérem. Szign.:Pujol (50mm) T:1- kis patina Spain 1969. Miguel Servet / Discoverer of pulmonary blood circulation, physician, geographer, astronomer and philosopher 1511-1553 - Barcelona, 1969. February two-sided silver patinated bronze medallion. Sign.:Pujol (50mm) C:AU small patina
32650.

Spanyolország 1969. "Miguel Servet (Szervét Mihály) / A tüdő vérkeringésének felfedezője, orvos, geográfus, csillagász és filozófus 1511-1553 - Barcelona, 1969. február" kétoldalas, ezüstpatinázott bronz emlékérem. Szign.:Pujol (50mm) T:1- kis patina Spain 1969. "Miguel Servet / Discoverer of pulmonary blood circulation, physician, geographer, astronomer and philosopher 1511-1553 - Barcelona, 1969. February" two-sided silver patinated bronze medallion. Sign.:Pujol (50mm) C:AU small patina

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
Szovjetunió ~1970. Hála a Nagy Októbernek nagyméretű, egyoldalas, felakasztható fém plakett (150mm) T:2 kis karc Soviet Union ~1970. Gratitude to the Great October one-sided, hangable metal plaque (150mm) C:XF small scratch
32651.

Szovjetunió ~1970. "Hála a Nagy Októbernek" nagyméretű, egyoldalas, felakasztható fém plakett (150mm) T:2 kis karc Soviet Union ~1970. "Gratitude to the Great October" one-sided, hangable metal plaque (150mm) C:XF small scratch

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Szovjetunió ~1980. Moszkvai Egyetem bronz emlékérem (89mm) T:2 Soviet Union ~1980. Moscow University bronze commemorative medallion (89mm) C:XF
32652.

Szovjetunió ~1980. "Moszkvai Egyetem" bronz emlékérem (89mm) T:2 Soviet Union ~1980. "Moscow University" bronze commemorative medallion (89mm) C:XF

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Szovjetunió 1991. Gagarin - Az első ember az űrben kétoldalas Al emlékérem kapszulában (40mm) T:BU kis patina Soviet Union 1991. Gagarin - First Man in Space two-sided Al medallion in capsule (40mm) C:BU small patina
32653.

Szovjetunió 1991. "Gagarin - Az első ember az űrben" kétoldalas Al emlékérem kapszulában (40mm) T:BU kis patina Soviet Union 1991. "Gagarin - First Man in Space" two-sided Al medallion in capsule (40mm) C:BU small patina

Kikiáltási ár:
4 400 Ft
11,89
12,94
32654.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
32655.

Kikiáltási ár:
900 Ft
2,43
2,65
1979. VI. Mezőgazdasági Hitel Világkongresszus München / CICA (Nemzetközi Mezőgazdasági Hitelszövetség) kétoldalas, részben zománcozott, jelzett Ag emlékérem dísztokban (64,25g/0.925/61x41mm) T:1 1979. VI World Congress of Agricultural Credit Munich / CICA (International Agricultural Credit Association) two-sided, partly enamelled, marked Ag commemorative medal in decorative wooden case (64.25g/0.925/61x41mm) C:UNC
32656.

1979. "VI. Mezőgazdasági Hitel Világkongresszus München / CICA (Nemzetközi Mezőgazdasági Hitelszövetség)" kétoldalas, részben zománcozott, jelzett Ag emlékérem dísztokban (64,25g/0.925/61x41mm) T:1 1979. "VI World Congress of Agricultural Credit Munich / CICA (International Agricultural Credit Association)" two-sided, partly enamelled, marked Ag commemorative medal in decorative wooden case (64.25g/0.925/61x41mm) C:UNC

Kikiáltási ár:
15 000 Ft
40,54
44,12
32657.

Kikiáltási ár:
200 000 Ft
540,54
588,24
DN Old Town Astronomical Clock - Horologium Pragensis / My World Coins kétoldalas ezüstözött emlékérem (40mm) T:1 kis patina
32658.

DN "Old Town Astronomical Clock - Horologium Pragensis / My World Coins" kétoldalas ezüstözött emlékérem (40mm) T:1 kis patina

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft