Külföldi emlékveretek, plakettek

Tételek száma: 95

NDK 1987. Német Történeti Múzeum - 750 éves Berlin / Az egyesült Berlin címere 1709A ezüstözött Cu-Ni emlékérem eredeti tokban (40mm) T:PP Germany 1987. Museum of German History - 750 Years of Berlin / Coat of arms of the united Berlin 1709A silver plated Cu-Ni commemorative medallion in case (40mm) C:PP
32636.

NDK 1987. "Német Történeti Múzeum - 750 éves Berlin / Az egyesült Berlin címere 1709A" ezüstözött Cu-Ni emlékérem eredeti tokban (40mm) T:PP Germany 1987. "Museum of German History - 750 Years of Berlin / Coat of arms of the united Berlin 1709A" silver plated Cu-Ni commemorative medallion in case (40mm) C:PP

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
NDK 25 év / Köszönet és elismerés a nagy teljesítményért - VEB Csavargyár Br emlékérem (42mm) (4x) T:1,1- GDR 25 Jahre / Dank und Anerkennung für hohe Leistungen - VEB Schraubenkombinat (Thanks and recognition for your services, VEB Screwcombination) Br emlékérem (42mm) (4x) C:UNC,AU
32637.

NDK "25 év / Köszönet és elismerés a nagy teljesítményért - VEB Csavargyár" Br emlékérem (42mm) (4x) T:1,1- GDR "25 Jahre / Dank und Anerkennung für hohe Leistungen - VEB Schraubenkombinat (Thanks and recognition for your services, VEB Screwcombination)" Br emlékérem (42mm) (4x) C:UNC,AU

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
NSZK 1979. Mildred Scheel / Német Rákellenes Segély kétoldalas fém emlékérem (30mm) T:1- karc GFR 1979. Mildred Scheel / German Cancer Aid two-sided metal commemorative medallion (30mm) C:AU scratch
32638.

NSZK 1979. "Mildred Scheel / Német Rákellenes Segély" kétoldalas fém emlékérem (30mm) T:1- karc GFR 1979. "Mildred Scheel / German Cancer Aid" two-sided metal commemorative medallion (30mm) C:AU scratch

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
NSZK DN Albert Einstein 1879-1955 kétoldalas fém emlékérem kapszulában (32mm) T:PP GFR ND Albert Einstein 1879-1955 two-sided metal commemorative medallion in capsule (32mm) C:PP
32639.

NSZK DN "Albert Einstein 1879-1955" kétoldalas fém emlékérem kapszulában (32mm) T:PP GFR ND "Albert Einstein 1879-1955" two-sided metal commemorative medallion in capsule (32mm) C:PP

Kikiáltási ár:
3 200 Ft
8,65
9,41
Németország 1982. Bernhard Naunyn 1839-1925 / Mindenki a saját részlegéért és együtt az egészért német patológus kétoldalas emlékplakettje (97mm) T:1- patina Germany 1982. Bernhard Naunyn 1839-1925 / Everyone for their own department and together for the whole (Jeder für sein fach und alle zusammen für das ganze) two-sided commemorative plaque of german pathologist (97mm) C:AU patina
32640.

Németország 1982. "Bernhard Naunyn 1839-1925 / Mindenki a saját részlegéért és együtt az egészért" német patológus kétoldalas emlékplakettje (97mm) T:1- patina Germany 1982. "Bernhard Naunyn 1839-1925 / Everyone for their own department and together for the whole (Jeder für sein fach und alle zusammen für das ganze)" two-sided commemorative plaque of german pathologist (97mm) C:AU patina

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
Németország 1992. ECU - Egység, szabadság, igazság fém emlékérem T:1- (PP) Germany 1992. ECU - Einigkeit, Recht, Freiheit metal commemorative Ag medallion C:AU (PP)
32641.

Németország 1992. "ECU - Egység, szabadság, igazság" fém emlékérem T:1- (PP) Germany 1992. "ECU - Einigkeit, Recht, Freiheit" metal commemorative Ag medallion C:AU (PP)

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
Németország DN Georg Bartisch 1535-1607, német szemész sebész kétoldalas bronzozott fém emlékplakett. Szign.:G (95mm) T:1- patina Germany ND Georg Bartisch 1535-1607, german Ophthalmic Surgeon two-sided bronzed metal commemorative plaque. Sign.:G (95mm) C:AU patina
32642.

Németország DN "Georg Bartisch 1535-1607, német szemész sebész" kétoldalas bronzozott fém emlékplakett. Szign.:G (95mm) T:1- patina Germany ND "Georg Bartisch 1535-1607, german Ophthalmic Surgeon" two-sided bronzed metal commemorative plaque. Sign.:G (95mm) C:AU patina

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
Németország DN Jézus Krisztus születése Betlehemben kétoldalas, ezüstözött bronz emlékérem (40mm) T:1 Germany ND The birth of Jesus Christ in Betlehem two-sided, silvered bronze medallion (40mm) C:UNC
32643.

Németország DN "Jézus Krisztus születése Betlehemben" kétoldalas, ezüstözött bronz emlékérem (40mm) T:1 Germany ND "The birth of Jesus Christ in Betlehem" two-sided, silvered bronze medallion (40mm) C:UNC

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
Németország DN Oroszlánkirály / Pumbaa és Timon kétoldalas, részben multicolor, jelzett Ag emlékérem kapszulában (35mm/0.999/14,69g) T:1 (eredetileg PP) patina Germany ND König der Löwen (Lion King) / Pumbaa und Timon two-sided, partially multicolor, marked Ag medallion in capsule (35mm/0.999/14,69g) C:UNC (originally PP) patina
32644.

Németország DN "Oroszlánkirály / Pumbaa és Timon" kétoldalas, részben multicolor, jelzett Ag emlékérem kapszulában (35mm/0.999/14,69g) T:1 (eredetileg PP) patina Germany ND "König der Löwen (Lion King) / Pumbaa und Timon" two-sided, partially multicolor, marked Ag medallion in capsule (35mm/0.999/14,69g) C:UNC (originally PP) patina

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
Németország DN WWF / Koala részben aranyozott, jelzett Ag emlékérem kapszulában (11g/0.999/26mm) T:1 (eredetileg PP) fo. Germany ND WWF / Koala partially gilt, marked Ag medallion in capsule (11g/0.999/26mm) C:UNC (originally PP) spotted
32645.

Németország DN "WWF / Koala" részben aranyozott, jelzett Ag emlékérem kapszulában (11g/0.999/26mm) T:1 (eredetileg PP) fo. Germany ND "WWF / Koala" partially gilt, marked Ag medallion in capsule (11g/0.999/26mm) C:UNC (originally PP) spotted

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
Olaszország 1932. Lazzaro Spallanzani 1729-1799 / XIV Congresso Internazionale di Fisiologia - Roma 1932. 29. 3. (XIV. Nemzetközi Fiziológiai Kongresszus) kétoldalas Br emlékérem. Szign.: Brozzi (50mm) T:2 patina, kis ph Italy 1932. Lazzaro Spallanzani 1729-1799 / XIV Congresso Internazionale di Fisiologia - Roma 1932. 29. 3. double-sided Br commemorative medallion. Sign.: Brozzi (50mm) C:XF patina, small edge error
32646.

Olaszország 1932. "Lazzaro Spallanzani 1729-1799 / XIV Congresso Internazionale di Fisiologia - Roma 1932. 29. 3. (XIV. Nemzetközi Fiziológiai Kongresszus)" kétoldalas Br emlékérem. Szign.: Brozzi (50mm) T:2 patina, kis ph Italy 1932. "Lazzaro Spallanzani 1729-1799 / XIV Congresso Internazionale di Fisiologia - Roma 1932. 29. 3." double-sided Br commemorative medallion. Sign.: Brozzi (50mm) C:XF patina, small edge error

Kikiáltási ár:
12 000 Ft
32,43
35,29
Olaszország 1975. Dante Alighieri - II. Nemzetközi Ravennai Biennálé - 1975 Szent Év kétoldalas bronz emlékérem Mon Art Internaz - Firenze kék filc tokban (60mm) T:1- patina Italy 1975. Dante Alighieri - II. Biennale Int. Ravenna - Anno Santo 1975 two-sided bronze commemorative medallion in Mon Art Internaz - Firenze blue felt case (60mm) C:AU patina
32647.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft