Nemesfém dísztárgyak, ékszerek, drágakövek Tételek száma: 126
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2685613
19096
426
9500
Jewellery and precious metal items
Ezüst(Ag) hattyú figura, jelzett, 3,5×4 cm, bruttó: 16,6 g 2693018
19097
426
2 db ezüst (Ag) karikagyűrű jelzett dobozzal, össz nettó: 9,4 g 2698445
19098
426
Ezüst(Ag) füles kupica, jelzett, m: 4 cm, nettó: 28,2 g 2698450
19099
426
40000
Ezüst(Ag) késbak, 5 db, jelzett, h: 10 cm, nettó: 155,3 g 2698249
19100
426
Ezüst(Ag) áttört szíves gyűrű, jelzés nélkül, méret: 52, nettó: 4,8 g 2685639
19101
426
Ezüst (Ag) szélmalom alakú medál, jelzett, nettó: 1,67 gr. 2652907
19102
426
Ezüst (Ag) karlánc, jelzett, 18,5cm, bruttó:18,9g 2701659
19103
426
13000
Ezüst(Ag) csavart nyaklánc, jelzett, sérült, h: 16 cm, bruttó: 26,2 g 2700143
19104
426
7500
Ezüst(Ag) sávos karkötő, jelzett, h: 20,5, nettó: 15,2 g 2700152
19105
426
Ezüst(Ag) sávos nyaklánc, jelzett, h: 42 cm, nettó: 37,7 g 2701652
19106
426
Ezüst(Ag) csavart nyaklánc, jelzett, sérült, h: 48 cm, nettó: 6,1 g 2652451
19107
426
24000
Ezüst (Ag) karkötő markazitokkal, h: 19 cm jelzett, bruttó: 22,6g Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft