Nemesfém dísztárgyak, ékszerek, drágakövek

Tételek száma: 126

Ezüst(Ag) Pandora charm apró kövekkel, jelzett, karcolásokkal, d: 1 cm, bruttó: 1,7 g
19048.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
21

Ezüst (Ag) fagylaltos kanál, jelzett, nettó: 18g, h: 14,5 cm
19049.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

Ezüst (Ag) fülbevaló korallal, 1,7 g
19050.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
10

Ezüst (Ag) fülbevaló ametiszttel, 1,7 g
19051.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

Ezüst (Ag) oroszlán horoszkópos medál és lánc, jelzett össz 4,53 g
19052.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
15

Ezüst (Ag) karkötő panzer, jelzett 15,81 g
19053.

Kikiáltási ár:
5 500 Ft
14,91
17,19

Ezüst (Ag) lánc nagy méretű borostyán medállal d: 35 mm
19054.

Kikiáltási ár:
7 500 Ft
20,33
23,44

Ezüst (Ag) hullámos gyűrű kővel, jelzett, méret: 54, bruttó: 1,9 g
19055.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

Ezüst (Ag) nyitott gyűrű, 5,88 g jelzett m: 59
19056.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
10

Ezüst (Ag) gyűrű, tekla gyönggyel, fehér kövekkel, jelzett m: 52
19057.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft

Ezüst (Ag) gyűrű, zománc berakásokkal, jelzett 7,49 g m: 52
19058.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

Ezüst (Ag) gyűrű, aranyozott, két kővel, jelzett. 2,12g, m: 53
19059.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft