Nemesfém dísztárgyak, ékszerek, drágakövek Tételek száma: 126
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2719415
19048
426
Jewellery and precious metal items
Ezüst(Ag) Pandora charm apró kövekkel, jelzett, karcolásokkal, d: 1 cm, bruttó: 1,7 g 2716141
19049
426
Ezüst (Ag) fagylaltos kanál, jelzett, nettó: 18g, h: 14,5 cm 2720360
19050
426
Ezüst (Ag) fülbevaló korallal, 1,7 g 2720361
19051
426
Ezüst (Ag) fülbevaló ametiszttel, 1,7 g 2718467
19052
426
Ezüst (Ag) oroszlán horoszkópos medál és lánc, jelzett össz 4,53 g 2718476
19053
426
5500
Ezüst (Ag) karkötő panzer, jelzett 15,81 g 2718420
19054
426
7500
Ezüst (Ag) lánc nagy méretű borostyán medállal d: 35 mm 2720221
19055
426
Ezüst (Ag) hullámos gyűrű kővel, jelzett, méret: 54, bruttó: 1,9 g 2718430
19056
426
Ezüst (Ag) nyitott gyűrű, 5,88 g jelzett m: 59 2718424
19057
426
Ezüst (Ag) gyűrű, tekla gyönggyel, fehér kövekkel, jelzett m: 52 2718438
19058
426
Ezüst (Ag) gyűrű, zománc berakásokkal, jelzett 7,49 g m: 52 2718442
19059
426
Ezüst (Ag) gyűrű, aranyozott, két kővel, jelzett. 2,12g, m: 53 Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft