Nemesfém dísztárgyak, ékszerek, drágakövek Tételek száma: 126
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2716055
19036
426
Jewellery and precious metal items
Ezüst(Ag) masszív glídes karkötő, jelzett, h: 19 cm, nettó: 26,5 g 2720356
19037
426
Régi szovjet ezüst (Ag) bross, ásvánnyal, jelzett. 5x2,5 cm 2714452
19038
426
Ezüst (Ag) nyelű teaszűrő, jelzett, h: 14 cm 2713144
19039
426
Ezüst (Ag) nyaklánc, jelzett, h: 50 cm, nettó: 2,77 g 2723866
19040
426
Ezüst (Ag) Budapest, címeres zománcozott emlék kanál, jelzett, h: 12 cm, bruttó: 10 g 2713156
19041
426
Ezüst (Ag) Skót Terrier medál, jelzett, bruttó: 3,15 g 2713177
19042
426
Ezüst (Ag) fülbevaló, kövekkel ékítve, jelzett, bruttó: 6,45 g 2713383
19043
426
Ezüst (Ag) mokkás kanál, jelzett, kopott, nettó: 9g, 11 cm 2714483
19044
426
Ezüst (Ag) óralánc szerelék, jelzett, h: 8 cm, nettó: 6g 2718465
19045
426
4200
Ezüst (Ag) kereszt, borostyán díszítéssel. Jelzett. br 3,23 g 2713152
19046
426
Ezüst (Ag) bokalánc, jelzett, h: 25 cm, nettó: 4,98 g 2717430
19047
426
Ezüst(Ag) medál, jelzett, 3×2,5 cm, nettó: 4,3 g Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft