Nemesfém dísztárgyak, ékszerek, drágakövek

Tételek száma: 126

Ezüst(Ag) masszív glídes karkötő, jelzett, h: 19 cm, nettó: 26,5 g
19036.

Kikiáltási ár:
12 000 Ft

Régi szovjet ezüst (Ag) bross, ásvánnyal, jelzett. 5x2,5 cm
19037.

Kikiáltási ár:
12 000 Ft

Ezüst (Ag) nyelű teaszűrő, jelzett, h: 14 cm
19038.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft

Ezüst (Ag) nyaklánc, jelzett, h: 50 cm, nettó: 2,77 g
19039.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

Ezüst (Ag) Budapest, címeres zománcozott emlék kanál, jelzett, h: 12 cm, bruttó: 10 g
19040.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft

Ezüst (Ag) Skót Terrier medál, jelzett, bruttó: 3,15 g
19041.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

Ezüst (Ag) fülbevaló, kövekkel ékítve, jelzett, bruttó: 6,45 g
19042.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

Ezüst (Ag) mokkás kanál, jelzett, kopott, nettó: 9g, 11 cm
19043.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft

Ezüst (Ag) óralánc szerelék, jelzett, h: 8 cm, nettó: 6g
19044.

Kikiáltási ár:
18 000 Ft
48,78
56,25

Ezüst (Ag) kereszt, borostyán díszítéssel. Jelzett. br 3,23 g
19045.

Kikiáltási ár:
4 200 Ft
11,38
13,13

Ezüst (Ag) bokalánc, jelzett, h: 25 cm, nettó: 4,98 g
19046.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

Ezüst(Ag) medál, jelzett, 3×2,5 cm, nettó: 4,3 g
19047.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
13

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft