Nemesfém dísztárgyak, ékszerek, drágakövek Tételek száma: 126
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2723909
19012
426
28000
Jewellery and precious metal items
Ezüst (Ag) Gorej, János (1941-): Design gyűrűr. Jelzett, m:59, nettó: 17,5g 2718423
19013
426
Ezüst (Ag) fűszertartó, üveg betéttel, apró lepattanások, kopott, jelzett, d:6cm, nettó:58g 2714463
19014
426
60000
Ezüst (Ag) nyelű brüsszeli diótörő, dobozban, jelzett, h: 17 cm (Gyűjtői ritkaság!!!) 2714438
19015
426
50000
Ezüst (Ag) 6 db áttört kínáló, jelzett, 11x9 cm, nettó: 160 g 2714424
19016
426
Ezüst (Ag) nyelű sültes kínáló, jelzett, dobozban, h: 28-32 cm 2714436
19017
426
Ezüst (Ag) szerelékes, üveg olaj tartó, jelzett, nettó: 28 g, d:7 cm, m: 18,5 cm, hibátlan. 2713380
19018
426
24000
Ezüst (Ag) dobozka, fabetéttel, jelzett, kopott, nettó: 141g, 10x8 cm 2714454
19019
426
15000
Ezüst (Ag) tartós üveg kupicás pohár, 3db, nettó: 16g, hibátlan, m: 5,5cm 2720795
19020
426
80000
Arany (Au/*14k) foglalatban, arany Szent György érem, modern emlékveret, jelzett "S GORGIVS EQVITVM PATRONVS / IN TEMPESTATE SECVRITAS" nettó: 6,6 g 2720339
19021
426
60000
Cicás szelence. Ezüst, zománc (sérült) régi magyar fémjellel 101 g 5,5x8,5 cm 2716149
19022
426
60000
Arany (Au/14k) női pecsétgyűrű, m: 57, nettó: 4g, jelzett. 2716145
19023
426
65000
Arany (Au/18k) nyaklánc, medállal, h: 54 cm, nettó: 4g, jelzett. Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft