Nemesfém dísztárgyak, ékszerek, drágakövek Tételek száma: 126
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2652468
19108
426
Jewellery and precious metal items
Ezüst (Ag) masnis gyűrű, m: 54 jelzett, bruttó: 4,2 2652477
19109
426
Ezüst (Ag) türkizes geometrikus fülbevaló, 4cm jelzett, bruttó: 15,4g 2652472
19110
426
Ezüst (Ag) medál türkizzel és holdkővel, 4,5cm jelzett, bruttó: 10,9g 2652461
19111
426
Ezüst (Ag) gyűrű türkizzel, m: 58 jelzett, bruttó:7,9g 2644007
19112
426
15000
Ezüst(Ag) zöld-fehér kövekkel gazdagon kirakott karkötő, jelzett, h: 18 cm, bruttó: 34,5 g 2633255
19113
426
Ezüst (Ag) kerek tálka, jelzett, d: 9,6 cm, nettó: 36,2 g 2718480
19114
426
4400
Ezüst (Ag) és kaucsuk nyaklánc. Jelzett 2633241
19115
426
Ezüst (Ag) kerek kínálótálka, jelzett, d: 12,9 cm, nettó: 75 g 2713140
19116
426
3800
Ezüst (Ag) ZARA nyaklánc, jelzett, h: 41 cm, bruttó: 3 g 2723338
19117
426
15000
Aranyozott ezüst (Ag) színházi táska. Jelzett, kis sérülésekkel, nettó: 226 g 2723656
19118
426
Ezüst (Ag) fagylaltos kanál, jelzett, nettó: 18g, h: 14,5 cm 2723655
19119
426
Ezüst (Ag) fagylaltos kanál, jelzett, nettó: 18g, h: 14,5 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft