Térképek Tételek száma: 114
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2722359
13580
426
Maps
cca 1900 8 db vármegye és hegy- és vízrajzi térkép (Zala, Vas, Tolna, Somogy, Modrus-Fiume, Magyarország, Európa), szakadásokkal, 24×30 cm 2717372
13581
426
Maps
1929 Cholnoky Jenő: Földrajzi és statisztikai atlasz. 78 fő- és 155 melléktérkép. Világstatisztika. Szerk.: - - . Bp., 1929, Győző Andor, 2+191+1 p.+141(színes térképek, közte kihajthatóak) t.+142+2 p. Második, javított kiadás. Kiadói sérült, javított egészvászon-kötésben. 2714092
13582
426
Maps
1939 Csonka-Magyarország áttekintőtérképe, M. Kir. Honvéd Térképészeti Intézet, vászonra kasírozva, 69×100 cm 2714068
13583
426
Maps
cca 1910 Kelet-Magyarország és Erdély térképe. 110x120 cm 2716750
13584
426
Maps
1928 Andrees allgemeiner Handatlas in 228 Haupt- und 211 Nebenkarten. Herausgegeben von Dr. Ernst Ambrosius. Bielefeld-Leipzig, 1928, Velhagen & Klasing. Nyolcadik kiadás. Rengeteg színes térképpel. Német nyelven. Kiadói aranyozott egészvászon-kötésben, kopottas, sérült borítóval és gerinccel. 2717752
13585
426
Maps
1984 Atlas of the Danubian Countries - Soils / A Duna menti országok talajtérképe, 1 : 2.000.000, nagyméretű térkép, 4 nyelvű jelmagyarázattal, feltekerve, 99,5x68 cm 2719292
13586
426
Maps
cca 1915 Szatmárnémeti (Satu Mare) katonai térkép, 1 : 200.000, K.u.k. militär-geographisches Institut, gyűrődésekkel, 64x46 cm 2719288
13587
426
Maps
cca 1914 Groszwardein (Nagyvárad / Oradea) katonai térkép, 1 : 200.000, K.u.k. militär-geographisches Institut, gyűrődésekkel, 65x46 cm 2719261
13588
426
Maps
cca 1911 Lisko und Mezőlaborcz katonai térkép, 1 : 75.000, 54x42 cm 2719258
13589
426
Maps
cca 1912 Igló und Merény katonai térkép, 1 : 75.000, K.u.k. Militärgeographisches Institut, 60x46 cm 2719257
13590
426
Maps
cca 1911 Homonna katonai térkép, 1 : 75.000, 54x43 cm 2719255
13591
426
Maps
cca 1914 Bártfa und Muszyna katonai térkép, 1 : 75.000, 54x42 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft