1 800 Ft
1929 Cholnoky Jenő: Földrajzi és statisztikai atlasz. 78 fő- és 155 melléktérkép. Világstatisztika. Szerk.: - - . Bp., 1929, Győző Andor, 2+191+1 p.+141(színes térképek, közte kihajthatóak) t.+142+2 p. Második, javított kiadás. Kiadói sérült, javított egészvászon-kötésben.