1975 Igor herceg (Knyaz Igor), szovjet vörösréz fali dombormű, hátolda... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/426/kategoriak~Mutargy-papirregiseg-egyeb/Szobrok-kisplasztikak-plakettek~500009/1975-Igor-herceg-Knyaz-Igor-szovjet-vorosrez-fali-dombormu-hatoldalan-etikettel-jelzett-k~II2722604
2722604
11645
426
Sculptures, statuettes, plaques
Leírás: 1975 Igor herceg (Knyaz Igor), szovjet vörösréz fali dombormű, hátoldalán etikettel jelzett, kis kopásnyomokkal, 46x21 cm
: karap_norbert