Plakát Tételek száma: 73
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2701943
14750
426
Posters
cca 1925 Budapest Állatkert Zoo, Kisplakát. Székesfővárosi Házinyomda. 17x24 cm 2644074
14751
426
Posters
1979 Meghívó Júliálisra, Izbég, Bükkös patak völgye, 42x30 cm 2656008
14752
426
Posters
1972 Hatan hetedhét országon át, NDK film plakátja, MOKÉP, hajtott, 56,5×40 cm 2335246
14753
426
Posters
cca 1950 Személymentesítés, propaganda plakát, Bp., Belügyminisztérium Polgári Védelem Országos Parancsnoksága Kiképzési Osztálya (BM PVOP Kik. O.), Offset (6000 példány), foltos, szakadt, sérült, az egyik sarkán hiánnyal, 56x82 cm 2714086
14754
426
Posters
1969 A költészet napja plakát Reich Károly grafikájával. Hajtva 59x90 cm 2721166
14755
426
Posters
cca 1980 Vector Control in Public Health, Bayer rovarokat, kártevőket ismertető, nagyméretű egészségvédelmi plakátja, műanyag, kopásnyomokkal, 90x65 cm 2719518
14756
426
Posters
Prágai Svejk vendéglő, Pilsner Urquell reklámplakát, középen hajtott, 41,5x29,5 cm 2718662
14757
426
Posters
1935 Pályi Jenő (1903-1953): "Karácsonyra Piatnik kártyát", villamosplakát kartonon, 24x17 cm 2718579
14758
426
Posters
cca 1930-1940 "Együnk Dreher kekszet!", Bp., Pallas-ny., villamosplakát, 23,5x17 cm 2717443
14759
426
Posters
cca 1960 3 db filmplakát: 5 perc a paradicsomban, Szerencsés Tóni, Az ismeretlen férfi. Hajtva, 57x39 cm 2718573
14760
426
Posters
Boór Vera (1923-?) Ajándékozzon illatszert az Állami Áruház-ból, villamosplakát, Magyar Hirdető, Typopress, 23,5x16 cm 2718651
14761
426
Posters
1933 "Legjobbak az oroszlán védjegyű Lápócsy korcsolyák", Bp., Klösz-ny., jelzett a nyomaton (E. Kovácsi 1933), villamosplakát kartonon, 24x17 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft