Dzsungel szerelem (Her Jungle love). Moziplakát (filmplakát, rácsplakát), 1938. Dorothy Lamour és Ray Milland szereplésével. Litográfia, papír. Muskovszky László (1902-?) grafikája, jelzett a litográfián. Rovenszky Unitas nyomda., Bp. Paramount Pictures. Lap alján törésnyomokkal, hajtásnyomokkal, máskülönben jó állapotban. 95×31 cm. / Vintage rare Hungarian poster of the Hollywood movie "Her Jungle love" from 1938, lithograph on paper.
Trenk, a pandúr (Trenck, der Pandur). Moziplakát (filmplakát, rácsplakát), 1940. Hans Albers szereplésével. Litográfia, papír. Muskovszky László (1902-?) grafikája, jelzett a litográfián. Unitas nyomda., Bp. Tobis film. Lap tetején a plakát nyomtatott részét nem érintő szakadásokkal, hajtásnyomokkal, máskülönben jó állapotban. 95×31 cm. / Vintage rare Hungarian poster of the German movie "Trenck, der Pandur" from 1940, lithograph on paper, with damages on the top, that does not effect the pinted part of the poster.