1897 Pécel, anyakönyvi kivonat, 50 krajcár és 30 fillér okmánybélyeggel, György László ref. lelkész aláírásával, vászonra kasírozva, kissé sérült. 26x42 cm
1901 Bp., Wertheimer és Frankl Gyarmatáru Nagykereskedés, Első Magyar Gőzkávé Pörkölde fejléces levélpapírjára írt levél, rajta az üzlet és gyár látképével
1901 Bp., a Királyi Magyar Tudományegyetem által kiállított bölcsészdoktori diploma, Falusy Adalbert, a finnugor összehasonlító nyelvészet, illetve a magyar és német irodalomtörténet doktora részére. Függő viaszpecséttel, 2K okmánybélyeggel, hajtott, kissé foltos, 64x48 cm
1902 Fitos Vilmos (1875-1955) könyvtáros, könyvtártudományi és filozófiai író egyetemi diplomája. Pergamen, viaszpecséttel fa tokban. Vécsey Tamás rektor aláírásával, 2korona és 1 korona okmánybélyeggel. Kissé foltos. Hajtva. 48x66 cm