1916 Aradi Közlöny 31. évf. 274. sz., 1916. nov. 22., szerk.: Stauber József, a címlapon I. Ferenc József halálának hírével ("Meghalt a nagy magyar király!"), szakadt, sérült állapotban, 16 p.