Magyar nagycímer. cca 1910. Aranyozott fém, dekoratív paszpartuban, ke... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/426/kategoriak~Mutargy-papirregiseg-egyeb/Mutargyak-antikvitas~500008/Magyar-nagycimer-cca-1910-Aranyozott-fem-dekorativ-paszpartuban-keretben-Cimer-merete-8-cm~II2722387
2722387
11499
426
Antique
Kikiáltási ár:
20 000 Ft 54,05 EUR , 58,82 USD
Leírás: Magyar nagycímer. cca 1910. Aranyozott fém, dekoratív paszpartuban, keretben. Címer mérete 8 cm. Keret: 25x28 cm
: nagy_andras