Madárfejes gyertyatartó, alpakka, kopott, apróbb sérülésekkel, jelzés... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/426/kategoriak~Mutargy-papirregiseg-egyeb/Mutargyak-antikvitas~500008/Madarfejes-gyertyatarto-alpakka-kopott-aprobb-serulesekkel-jelzes-nelkul-m-41-cm~II2632052
2632052
11504
426
32000
Antique
Kikiáltási ár:
32 000 Ft 86,49 EUR , 94,12 USD
Leírás: Madárfejes gyertyatartó, alpakka, kopott, apróbb sérülésekkel, jelzés nélkül, m: 41 cm
: karap_norbert