Képkeretek Tételek száma: 15
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2699105
12249
426
Frames
2699885
12250
426
Frames
Dekoratív üvegezett fakeret nyomattal, belső méret: 50x40 cm 2699523
12251
426
Frames
Dekoratív, régebbi üvegezett, kissé sérült fakeret. Tájkép nyomattal: Nílus, Gangesz (Dekoratíve Landschaften a Dekorative Vorbilder sorozatból, 1900 körül). Belső méret kb. 32x24 cm 2699531
12252
426
Frames
Dekoratív, régebbi üvegezett, kissé sérült fakeret. Pompeji falfestmények nyomattal (Dekorative Vorbilder sorozatból, 1900 körül). Belső méret kb. 25x32,8 cm 2563019
12253
426
Frames
Dekoratív üvegezett keret, kopott, Maria Callas nyomottal, 29x23cm 2684593
12254
426
Frames
Üvegezett képkeret, műanyag és fém, benne paszpartuban Klee nyomattal. Sérült üveggel. Látható méret: 29x23,5 cm 2563015
12255
426
Frames
Dekoratív üvegezett keret, kopott, 44,5x38cm 2713974
12256
426
Frames
3 db Szász Endre nyomat üvegezett keretben. Külső méret 21x25 cm 2713940
12257
426
Frames
Vasarely ofszet üvegezett keretben, utólagos jelzéssel 27x27 cm 2713939
12258
426
Frames
Vasarely print üvegezett keretben 27x27 cm 2717256
12259
426
Frames
Dekoratív, antik, sérült fakeret, belső méret: 15,8x20,8 cm 2713941
12260
426
Frames
Vasarely print üvegezett keretben 26x26 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft