Képkeretek

Tételek száma: 15

Képkeret 38x29cm
12249.

Képkeret 38x29cm

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Dekoratív üvegezett fakeret nyomattal, belső méret: 50x40 cm
12250.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft
7,57
8,24
Dekoratív, régebbi üvegezett, kissé sérült fakeret. Tájkép nyomattal: Nílus, Gangesz (Dekoratíve Landschaften a Dekorative Vorbilder sorozatból, 1900 körül). Belső méret kb. 32x24 cm
12251.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft
12252.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft
Dekoratív üvegezett keret, kopott, Maria Callas nyomottal, 29x23cm
12253.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Üvegezett képkeret, műanyag és fém, benne paszpartuban Klee nyomattal. Sérült üveggel. Látható méret: 29x23,5 cm
12254.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
Dekoratív üvegezett keret, kopott, 44,5x38cm
12255.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
3 db Szász Endre nyomat üvegezett keretben. Külső méret 21x25 cm
12256.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
Vasarely ofszet üvegezett keretben, utólagos jelzéssel 27x27 cm
12257.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
Vasarely print üvegezett keretben 27x27 cm
12258.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
Dekoratív, antik, sérült fakeret, belső méret: 15,8x20,8 cm
12259.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
Vasarely print üvegezett keretben 26x26 cm
12260.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft