London Underground franciakártya (playing cards), London metróhálózatának képével, bontatlan pakli, eredeti dobozában + 2 bontatlan pakli retró magyarkártya, Dohány-és Ajándékbolt Vállalat ill. Magyar Gördülőcsapágy Művek reklámjával
Karl Bub Nüremberg (KBN) 1940 körül, régi felhúzós modony 1:45 méretarány, 0n3-as. Működőképes. nyomtáv:19 mm + 2 db vagon, fém lemez, jelzés és kulcs nélkül, kopott, 9×3 cm (2×), 5×3 cm
Világrészek összerakható térképe, kirakós játék (puzzle), 1930-1940 körül, Kókai Lajos kiadása. Fa, papír, karton, hiányos, eredeti sérült kartondobozában, egyes táblák mérete kb. 28x22 cm.
3 db Matchbox játékautó: kamion tartálykocsival, jelzett (Matchbox Super Kings, Made in England, 1973), kis kopásnyomokkal, h: 23 cm + Rolls-Royce Oldtimer és Leyland teherautó, h: 7,5 - 10 cm