Könyvek: Utazás, helytörténet

Tételek száma: 184

15012.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
15013.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
15014.

Kikiáltási ár:
4 800 Ft
12,97
14,12
Réthi Lajos: A hunyadmegyei népiskolák főképen nyelvi és nemzetiségi szempontból. Felolvastatott a Hunyadmegyei történelmi és régészeti társaság márciusi ülésén. Déva, 1882., Hirsch Adolf, 15 p. Korabeli kartonált papírkötés/  Réthi, Lajos: The public schools in Hunyad County are mostly linguistic and ethnic. Déva, Adolf Hirsch, 15 p. Paperbinding.
15015.

Réthi Lajos: A hunyadmegyei népiskolák főképen nyelvi és nemzetiségi szempontból. Felolvastatott a "Hunyadmegyei történelmi és régészeti társaság" márciusi ülésén. Déva, 1882., Hirsch Adolf, 15 p. Korabeli kartonált papírkötés/ Réthi, Lajos: The public schools in Hunyad County are mostly linguistic and ethnic. Déva, Adolf Hirsch, 15 p. Paperbinding.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
19
Láposi Haller Jenő: Igazságot Muraköznek! Bp., 1938., Magyar Nemzeti Szövetség, V+2+87 p.
15016.

Kikiáltási ár:
3 800 Ft
10,27
11,18
Solymossy Sándor: Uti rajzok. Képek Boszniából, Horvátországból és Dalmáciából. Bp.,1901, (Pesti Könyvnyomda Rt.), 4+244+1 p. Kiadói aranyozott, festett, egészvászon-kötés, Gottermayer-kötés, festett lapélekkel, a borítón kopásnyomokkal, kissé foltos lapokkal, névbejegyésekkel és névbélyegzéssel, a címlapon kis hiánnyal.   Solymossy, Sándor: Travelogue. Pictures from Bosnia, Croatia, and Dalmatia. Gilt linen-binding, with coloured page edges, with worn cover, with little bit spotty pages, with little lack on the title page, with name notices. In Hungarian language.
15017.

Kikiáltási ár:
3 400 Ft
9,19
10,00
15018.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
Fekete Lajos - Nagy Lajos: Budapest története a török korban. Bp., 1986, Akadémiai Kiadó. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
15019.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
15020.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft
7,57
8,24
15021.

Kikiáltási ár:
3 600 Ft
9,73
10,59
15022.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
Nagy Czirok László: Pásztorélet a Kiskunságon. Bp., 1959., Gondolat. Fekete-fehér fotókkal és szövegközti illusztrációkkal, színes táblákkal illusztrált. A 355. oldaltól Szómagyarázat és tájszavak jegyzékével. Kiadói kopott félvászon-kötés. Egyetlen kiadás. Megjelent 2000 példányban.
15023.

Nagy Czirok László: Pásztorélet a Kiskunságon. Bp., 1959., Gondolat. Fekete-fehér fotókkal és szövegközti illusztrációkkal, színes táblákkal illusztrált. A 355. oldaltól "Szómagyarázat és tájszavak jegyzékével". Kiadói kopott félvászon-kötés. Egyetlen kiadás. Megjelent 2000 példányban.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft