Oelmacher Anna: Pór Bertalan. Bp., 1980, Corvina. Számos színes reprod... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/426/kategoriak~Konyvek/Konyvek-Epiteszet-muveszet~1000012/Oelmacher-Anna-Por-Bertalan-Bp-1980-Corvina-Szamos-szines-reprodukcioval-illusztralva-Ki~II2722124
2722124
16839
426
Books: Architecture, Art
Leírás: Oelmacher Anna: Pór Bertalan. Bp., 1980, Corvina. Számos színes reprodukcióval illusztrálva. Kiadói egészvászon-kötés, kissé fakó borítóval, kissé sérült kiadói papír védőborítóban.
: tg