Könyvek: Egyéb ritkaságok

Tételek száma: 346

Cornelius Nepos fennmaradt minden munkái. Fordította, jegyzetekkel Czuczor Gergely. Buda, 1841, M. Kir. Egyetemi ny. Térkép melléklettel. Kartonált kötés, firkákkal, kopottas állapotban.
17350.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
Mátrai Ferenc Béla: Csíkország... DEDIKÁLT! Bp., 1935. Kiadói papírkötés, kissé kopottas állapotban.
17351.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
11
Szvorényi József: Az Ó-classica literatura vagy görög és római remek-irodalom történelmének főbb pontjai. Eger, 1851, Érseki Főtanoda. Újrakötött félvászon kötés, jó állapotban.
17352.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
Szabó Magda: Szilfán halat. Összegyűjtött versek. A szerző, Szabó Magda (1917-2007) író, költő műfordító által aláírt példány. Szabó Magda művei. Bp.,1975,Magvető-Szépirodalmi. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
17353.

Kikiáltási ár:
4 800 Ft
12,97
14,12
25
Szabó Magda: Alvók futása. Zeusz küszöbén. A szerző, Szabó Magda (1917-2007) író, költő műfordító által aláírt példány. Szabó Magda művei. Bp.,1976,Magvető-Szépirodalmi. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói kissé szakadt papír védőborítóban.
17354.

Kikiáltási ár:
4 800 Ft
12,97
14,12
16
Ágai Adolf: Porzó tárcza-levelei. I-II. köt. Rajzok a társas életből, a család köréből, utivázlatok stb. Bp., 1880., Athenaeum, XVI+395+2 p., 421+2 p. Új olcsó kiadás. Korabeli átkötött aranyozott gerincű félvászon-kötés, márványozott lapélekkel.
17355.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
17356.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
Székely népballadák. Összeállította és magyarázta: Ortutay Gyula. Buday György fametszeteivel. Bp.,1935., Kir. Magyar Egyetemi Nyomda, 311+1 p. Első kiadás. Kiadói papírkötésben, sérült
17357.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
Fekete István: Lutra. Egy vidra regénye. Bp., 1955, Ifjúsági Könyvkiadó. Első kiadás. Szilvássy Nándor rajzaival illusztrálva. Kiadói félvászon kötésben, kopott borítóval.
17358.

Kikiáltási ár:
3 800 Ft
10,27
11,18
[Szepes] Orsi Mária: A mindennapi élet mágiája. A szerző, Orsi Szepes Mária (1908-2007) által DEDIKÁLT példány. Az emigráns müncheni Griff kiadásról fénymásolt példány. Műbőr-kötés, a hátsó borító kopott, rajta címke nyomokkal.
17359.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
17360.

Kikiáltási ár:
3 600 Ft
9,73
10,59
Comenius, Johannes Amos: A látható világ. Az 1669-ben megjelent háromnyelvű kiadás magyar szövege alapján és fametszeteivel közzétette, bevezetéssel és jegyzetekkel ellátta: Dr. Geréb György. Bp., 1959, Magyar Helikon. Kiadói aranyozott félbőr-kötésben, sérült kiadói papír védőborítóban. Megjelent 2100 példányban.
17361.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft