Öreg népfölkelők. A m. kir. honvédelmi minisztérium hadsegélyező hivatala kiadása / WWI Austro-Hungarian K.u.K. military art postcard, charity fund s: Juszkó (kopott sarkak / worn corners)
1916 Weltkrieg. Maschinengewehr-Abteilung im Schützengraben / WWI German military art postcard, machine gun unit in the trenches. L&P 1842. + "K.u.K. Heeresbahn Kommando der Betriebsabteilung IV." (EB)
1916 Báró Lütgendorf altábornagy a cs. és kir. 31. gyaloghadosztály parancsnoka törzskarával egy ütközet vezetésénél Volhyniában. Sándor Antal zászlós hadfestőtől / WWI Austro-Hungarian K.u.K. military art postcard, Kasimir von Lütgendorf general commander with his officers coordinating a battle in Volhynia s: Sándor Antal (EB)
1918 Harcok a Kárpátokban / WWI Austro-Hungarian K.u.K. military art postcard, battle in the Carpathians. L&P 1801. + "A magyar vöröskereszt egylet III. sz. tartalék kórháza Temesvár-Józsefváros p.u." (EK)