1916 Távíró osztag munkában. Az Érdekes Újság kiadása / WWI Austro-Hungarian K.u.K. military, telegraph detachment at work + "K.u.K. Intendanz des 2. Armee-Kommandos" (EK)
1900 Viergliedriges Infanterie-Feuer mit Exicier-Patronen. Aufnahme a. d. Atelier des k.u.k. Hofphotographen A. Huber, in Wien / Austro-Hungarian K.u.K. military, infantry fire (kis szakadás / small tear)
1915 Sérült osztrák-magyar katonák a miskolci Erzsébet kórházban Vöröskeresztes nővérekkel / WWI Austro-Hungarian K.u.K. military, injured soldiers with Red Cross nurses at the military hospital. photo (kopott sarkak / worn corners)
M. kir. Honvéd Ludovika Akadémia: Híradó-serleg, Műszaki Márai Ludovika-serleg és Szt. László serleg alapító oklevelének címlapjai - 3 db régi képeslap
1916 A hadiárva. Kiss Menyhért költeménye. Az Országos Gyermekvédő Liga kiadása / WWI Austro-Hungarian K.u.K. military art postcard, war orphan. Floral s: Márton L. (EB)