12940.
426. Lezárult gyorsárverés
Fotó
2 400 Ft
cca 1915-30 Beszterce/Bistritz/Bistrita, magyar család tagjairól készült össz. 9 db fotó, többségében névvel feliratozott, részben datált gyerekportréval, 2 db sérült 7×5 és 13x9 cm közörii méretekben /9 photos of a Hungarian family from Bistrita, most of them with date and name, 2 of them damaged