Pituk József Viktorián (1906-1991): Kapirgáló tyúkok. Akvarell, papír,... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/426/kategoriak~Festmenyek-es-grafikak/Festmenyek-es-grafikak~500001/Pituk-Jozsef-Viktorian-1906-1991-Kapirgalo-tyukok-Akvarell-papir-jelzett-uvegezett-fak~II2719225
2719225
10276
426
14000
Leírás: Pituk József Viktorián (1906-1991): Kapirgáló tyúkok. Akvarell, papír, jelzett, üvegezett fakeretben. 30,5×46,5 cm
: pk