Petra Moll (1921-1989): Vasárnap. Ofszet, papír, jelzett. Üvegezett ke... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/426/kategoriak~Festmenyek-es-grafikak/Festmenyek-es-grafikak~500001/Petra-Moll-1921-1989-Vasarnap-Ofszet-papir-jelzett-Uvegezett-keretben-18x19-cm~II2713977
2713977
10228
426
Kikiáltási ár:
2 000 Ft 5,41 EUR , 5,88 USD
Leírás: Petra Moll (1921-1989): Vasárnap. Ofszet, papír, jelzett. Üvegezett keretben 18x19 cm
: pk