Bertalan Rózsa (1900-1987): Téli táj, 1933. Pasztell, papír, jelzett,... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/426/kategoriak~Festmenyek-es-grafikak/Festmenyek-es-grafikak~500001/Bertalan-Rozsa-1900-1987-Teli-taj-1933-Pasztell-papir-jelzett-uvegezett-fa-keretben-29~II2716403
2716403
10027
426
Leírás: Bertalan Rózsa (1900-1987): Téli táj, 1933. Pasztell, papír, jelzett, üvegezett fa keretben, 29x21 cm
: pk