Festmények és grafikák Tételek száma: 392
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2717717
10301
426
15000
Ruzicskay György (1896-1993): Kompozíció. Vegyes technika, papír, jelzett, üvegezett fakeretben, 19,5x9,5 cm 2717297
10302
426
Ruzicskay György (1896-1993): Fürdőzők. Ceruza, papír, jelezve jobbra lent, 8×10,5 cm. Üvegezett fakeretben. 2717714
10303
426
15000
Ruzicskay György (1896-1993): Kompozíció. Vegyes technika, papír, jelzett, üvegezett fakeretben, 19,5x9,5 cm 2714677
10304
426
14000
Sajdik Ferenc (1930-): 1956 Világ-közöny. Tus, papír, jelzett. Az Igazság c. lapban megjelent karikatúra, hátoldalán feliratozott. 17x9,5 cm. 2701486
10305
426
Sajó Gyula (1918-1989): Pécsi táj. Akvarell, papír, jelezve jobbra lent. Dekoratív, üvegezett, kissé sérült fakeretben. 29×45 cm 2718300
10306
426
14000
Salamon György (1948-): Csendélet. Olaj, farost, jelezve jobbra lent (keret által takarva). Dekoratív fakeretben, 33x21,5 cm 2718305
10307
426
14000
Salamon György (1948-): Csendélet tulipánokkal. Olaj, farost, jelezve balra lent, hátoldalán autográf felirattal. Dekoratív fakeretben, 30x30 cm 2679729
10308
426
30000
Sárdy Brutus (1892-1970): Erdőszéle, 1967. Olaj, vászon. Jelzett. Vakráma nélkül. 41,5x56 cm. 2679730
10309
426
30000
Sárdy Brutus (1892-1970): Zöldellő táj. Olaj, vászon. Jelzés nélkül. Kartonra kasírozva, 44,5x55 cm. 2720818
10310
426
Sárosi Csaba (1951-). "Balkán kannibál", 1993. Fametszet, papír, jelzett. lapszéli aprószakadással. 20,5x14 cm 2720815
10311
426
Sárosi Csaba (1951-). "Betiltva" (Erkel Ferenc emléklap). Aquaforte, aquatinta, papír, jelzett. 11,5x19,5 cm 2676540
10312
426
Sárosi Ödön (1885-1950): Budapest, Hűvösvölgykörynéki táj. . Akvarell, papír. Jelzés nélkül 43x30 cm sarkán gyűrődéssel Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft