Kántor E. 1919 jelzéssel: Kikötő. Olaj, vászon. Dekoratív, díszes fake... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/426/kategoriak~Festmenyek-es-grafikak/Festmenyek-es-grafikak-jelzessel-jelzes-nelkul~500002/Kantor-E-1919-jelzessel-Kikoto-Olaj-vaszon-Dekorativ-diszes-fakeretben-Szepen-letiszt~II2704071
2704071
10512
426
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
Leírás: Kántor E. 1919 jelzéssel: Kikötő. Olaj, vászon. Dekoratív, díszes fakeretben. Szépen letisztított állapotban. 34,5x44 cm
: pk