Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
Kikiáltási ár:
9 000Ft
Ajánlatom:
Ft
Leírás:
Jelzés nélkül, feltehetően XIX. sz. német festő: Jézus (bibliai jelenet). Tus, papír. Hátoldalán Szépművészeti Múzeum 232/2004 sz. bírálati címkéjével. Sérült. 47,5x36,5cm