Festmények és grafikák - jelzéssel, jelzés nélkül Tételek száma: 245
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2695071
10531
426
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
Olvashatatlan jelzéssel: Szerelmesek. Akvarellel színezett rézkarc, papír, sérült. Üvegezett, dekoratív, sérült fakeretben. 2593257
10532
426
Olvashatatlan jelzéssel: Tanya. Olaj, vászon, fa keretben, sérült vászonnal, 21x31 cm 2588755
10533
426
Olvashatatlan jelzéssel: Kirchsee von Benedikt. Olaj, vászon, kopott, sérült fakeretben. 40x50cm
XX. század közepe, Müncheni iskola.
A Kirchsee egy felső-bajorországi tó, amely a Kloster Reutberg kolostor és sörfőzde közelében található a Sachsenkam községben, Münchentől mintegy 30 km-re délre. 2657605
10534
426
Olvashatatlan jelzéssel: Fiatal hölgy portréja. Olaj, vászon. 18x15 cm. Dekoratív, üvegezett fakeretben. 2694714
10535
426
Olvashatatlan jelzéssel: Erdőrészlet. Olaj, vászon, sérült keretben, hátoldalán 1931-es datálás. 34x29 cm 2588655
10536
426
Olvashatatlan jelzéssel: Kártyavető nő, 1920 körül. Szén, papír. Üvegezett, sérült, fakeretben. 46x40cm 2721971
10537
426
Azonosítatlan jelzéssel: Erotikus rézkarc. Jelzett, Üvegezett keretben 31x18 cm 2571545
10538
426
3800
Olvashatatlan jelzéssel: Gyümölcs csendélet.
Fém nyomódúc. 30x40cm 2699897
10539
426
Olvashatatlan jelzéssel: Kisfiú és kislány. Rézkarc, papír. Lap széle kissé foltos. 17,5x23,5 cm 2682897
10540
426
14000
Azonosítatlan jelzéssel: Lovas. Akvarell, papír, Jelzett Párizs. 49x33 cm 2697991
10541
426
Olvashatatlan jelzéssel, feltehetően a XX. sz. második felében működött magyar festő: Ivó fiú. Olaj, vászon, Dekoratív, kissé sérült fakeretben. 49x39 cm 2445668
10542
426
Olvashatatlan jelzéssel: Margarétás csendélet, olaj, karton, 26x19cm, fa keretben, sérült. Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft