Muránói kék üveg váza, jelzett, kis kopásnyomokkal, m: 11,5 cm https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/425/kategoriak~Porcelan-keramia-uveg/Uvegtargyak~500008/Muranoi-kek-uveg-vaza-jelzett-kis-kopasnyomokkal-m-11-5-cm~II2675803
2675803
11625
425
Glass-objects
Leírás: Muránói kék üveg váza, jelzett, kis kopásnyomokkal, m: 11,5 cm
: tm
Kikiáltás alatt lévő tétel
Katalógusszám: