Hollóházi likőrös pohár 4db, tálcán, aranyozott, matricás porcelán, je... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/425/kategoriak~Porcelan-keramia-uveg/Porcelan~500007/Hollohazi-likoros-pohar-4db-talcan-aranyozott-matricas-porcelan-jelzett-m4-5cm-h21c~II2598104
2598104
11340
425
Kikiáltási ár:
1 800 Ft 4,86 EUR , 5,29 USD
Leírás: Hollóházi likőrös pohár 4db, tálcán, aranyozott, matricás porcelán, jelzett, m:4,5cm, h:21cm
: pk