Hollóházi Erika mintás gyertyatartó, 2 db. Matricás, jelzett, minimáli... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/425/kategoriak~Porcelan-keramia-uveg/Porcelan~500007/Hollohazi-Erika-mintas-gyertyatarto-2-db-Matricas-jelzett-minimalis-kopassal-m-4-5-cm~II2707992
2707992
11365
425
Leírás: Hollóházi Erika mintás gyertyatartó, 2 db. Matricás, jelzett, minimális kopással, m: 4,5 cm
: karap_norbert