Herendi II.o. virágmintás bonbonniere. Kézzel festett, jelzett, minimá... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/425/kategoriak~Porcelan-keramia-uveg/Porcelan~500007/Herendi-IIo-viragmintas-bonbonniere-Kezzel-festett-jelzett-minimalis-kopassal-d-11-cm-~II2705132
2705132
11291
425
Kikiáltási ár:
4 000 Ft 10,81 EUR , 11,76 USD
Leírás: Herendi II.o. virágmintás bonbonniere. Kézzel festett, jelzett, minimális kopással. d: 11 cm,
: nagy_andras