Kerámiák Tételek száma: 214
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2709711
11012
425
Art-ceramics
Gondos kerámia kis vitéz figura. Kézzel festett,jelzett, hibátlan. 29 cm. 2645420
11013
425
Art-ceramics
H. Ráhmer Mária (1911-1998): Cipészfiú, festett mázas kerámia, jelzett, kis kopásnyomokkal, m: 24 cm 2459504
11014
425
3400
Art-ceramics
Kovács Éva (1938-): Ülő lány, mázas kerámia, hibátlan, jelzett, m: 16cm 2712286
11015
425
Art-ceramics
Kiss Roóz Ilona (1920-2010): Olvasó lány. Mázas kerámia, kézzel festett, jelzett, hibátlan. 19 cm 2713757
11016
425
Art-ceramics
Szécsi Jolán : Matyó lány. Színes mázzal festett kerámia. Kopásnyomokkal, talapzatán minimális lepattanás, kis mázhibákkal. Jelzett. m: 30 cm 2652938
11017
425
Art-ceramics
Komlós: Strandoló lány. Színes mázakkal festett kerámia. Kopásnyomokkal. Jelzett. m: 19 cm 2702433
11018
425
Art-ceramics
Kerezsi Gyöngyi (1943-): Retro kerámia tál. Kézzel festett, jelzett, hibátlan 29x17 cm 2702434
11019
425
Art-ceramics
Csíkos retró kerámia váza, jelzés nélkül, hibátlan, m: 25 cm 2702436
11020
425
Art-ceramics
K Zs jelzéssel, ikebana, kerámia, hibátlan, 20x20cm 2702440
11021
425
Art-ceramics
Bán Károly: Retró csíkos váza, jelzett, hibátlan, m: 17 cm 2702443
11022
425
Art-ceramics
Retró kerámia váza, jelzés nélkül, hibátlan, m: 16,5 cm 2702444
11023
425
Art-ceramics
NSZK retró kerámia váza, jelzett, hibátlan, m: 14 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft