1 800 Ft
1964. "A Haza Szolgálatáért Érdemérem bronz fokozat" zománcozott Br kitüntetések mellszalagon, eredeti tokban, műanyag festett szalagsávval, igazolással + "A Haza Szolgálatáért Érdemérem arany fokozat" zománcozott, aranyozott Br kitüntetés mellszalagon, eredeti tokban (2x, egyik tok sérült) T:1- NMK 696., 698.