1929. "III. osztályú Tiszti Szolgálati Jel" aranyozott bronz kitüntetés mellszalag nélkül T:2 patina, kopott aranyozás
Hungary 1929. "Officer's Distinction for Long Service, 3rd Class" gilt bronze decoration without ribbon C:XF patina, worn gilt
NMK 352b