Magyar emlékveretek, plakettek Tételek száma: 405
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2673693
31082
425
Hungarian commemorative medals and plaques
Numizmatika
Csikszentmihályi Róbert (1940-2021) 1969- "Gyulai Zoltán 1888-1968 / Az Eötvös Lóránd Fizikai Társulat Díja" kétoldalas bronz díjplakett (92mm) T:1-,2 2693455
31083
425
Numizmatika
Csíkszentmihályi Róbert (1940-2021) 1989. "1956 Vértanúink Emlékére - A Magyar Demokrata Fórum 1989" kétoldalas alpakka emlékérem, eredeti műbőr tokban, tanúsítvánnyal és "Nemzetőrök Szövetsége" pecséttel(42,5mm) T:1 2629529
31084
425
Numizmatika
Csíkszentmihályi Róbert (1940-2021) 1989. "1956 Vértanúink Emlékére - A Magyar Demokrata Fórum 1989" kétoldalas alpakka emlékérem, eredeti műbőr tokban, tanúsítvánnyal (42,5mm) T:1 az érmet tartó műanyag középen eltört 2670382
31085
425
Numizmatika
Csíkszentmihályi Róbert (1940-2021) 1989. "1956-1989 Vértanúink emlékére" MDF alpakka emlékérem + 2000. "Budapesti Műszaki Egyetem Emlékérem / Építőipari és Közlekedési Műszaki Egyetem Mérnöki Kar 1956 - 2000 - 1953-1958" T:BU, 1- (PP) 2704908
31086
425
Numizmatika
Csíkszentmihályi Róbert (1940-) 1989. "1956-1989 Vértanúink emlékére" MDF alpakka emlékérem (42,5mm) + 1999. "OTP-Garancia Biztosító Rt. / Egy nagybank és egy biztosítótársaság: Páratlan páros 1989-1999" aranyozott Br emlékérem (42,5mm) T:1- 2691344
31087
425
Numizmatika
Csillag István (1881-1968) 1934. "Ludvig Ede 1870-1930" egyoldalas bronz emlékérem (60mm) T:1- 2672904
31088
425
11000
Numizmatika
Csóka Zsuzsa (1962-) 1995. "Albert Einstein" jelzett Ag emlékérem (46,14g/0.640/42,5mm) T:PP fo. 2668451
31089
425
Numizmatika
Csúcs Ferenc (1905-1999) 1954. "Operaház 70. évfordulója" kétoldalas, öntött bronz plakett, peremén "23"-as sorszámmal (82mm) T:1-,2 2668477
31090
425
Numizmatika
Csúcs Ferenc (1905-1999) 1964. "Madách - 1823-64 / Ember küzdve küzdj és bízva bízzál" kétoldalas, öntött bronz plakett, peremén "24"-es sorszámmal (82mm) T:1-,2 2676174
31091
425
Numizmatika
Csúcs Ferenc (1905-1999) 1969. "Budapesti Éremgyűjtők Egyesülete" az Egyesület alapítási, jelzetlen Ag érme, hátoldalán gravírozott (22,25g/42,5mm) T:2 patina
Adamo BP1 2422870
31092
425
Numizmatika
Csúcs Ferenc (1905-1999) 1970. "Nagyházy János - Debrecen" kétoldalas, öntött Br emlékérem peremén "41" sorszámmal (84mm) T:2 / Hungary 1970. "János Nagyházy - Debrecen" double-sided, cast Br commemorative medallion with serial number "41" on edge. Sign.: Ferenc Csúcs (84mm) C:XF 2669417
31093
425
Numizmatika
Csúcs Viktória (1934-) 1973. "Pest-Buda-Óbuda egyesítésének centenáriuma / Pro memor urbe centen" ezüstözött Br emlékérem (42,5mm) T:1- Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft