https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
https://www.darabanth.com/

Folyamatos online aukciók

Tételek lista

Történelmi dokumentumok, kéziratok, érdekességek

Tételek száma: 62

Az árverés lejárt! A tétel hamarosan kikiáltásra kerül
cca 1916-1967 Régi napló, 12 kézzel beírt oldal, barna vászonborítású csatos füzetben, aranyozott lapélekkel + emlékkönyv, kézzel írt bejegyzésekkel, rajzokkal
13165.

cca 1916-1967 Régi napló, 12 kézzel beírt oldal, barna vászonborítású csatos füzetben, aranyozott lapélekkel + emlékkönyv, kézzel írt bejegyzésekkel, rajzokkal

 
Eladva
Kikiáltási ár:
900 Ft
2,43
EUR
,
2,65
USD
Ajánlatok száma:
1
1916.VII.7 és 8 Kézdi-Kovács Lóránt (1897-1916) festőművész növendék 2 db I. világháborús tábori postai képeslapja édesapjának, Kézdi-Kovács László (1864-1942) festőművész, műkritikusnak címezve. Kézdi-Kovács Lóránt autográf aláírásával. Kézdi-Kovács Lóránt fiatalon, 19 évesen 1916-ban hunyt el a háborúban, becses gyűjtői ritkaság!
13166.

1916.VII.7 és 8 Kézdi-Kovács Lóránt (1897-1916) festőművész növendék 2 db I. világháborús tábori postai képeslapja édesapjának, Kézdi-Kovács László (1864-1942) festőművész, műkritikusnak címezve. Kézdi-Kovács Lóránt autográf aláírásával. Kézdi-Kovács Lóránt fiatalon, 19 évesen 1916-ban hunyt el a háborúban, becses gyűjtői ritkaság!

 
Eladva
Kikiáltási ár:
7 000 Ft
18,92
EUR
,
20,59
USD
Ajánlatok száma:
1
1918-1919 Az őszirózsás forradalom, a Károlyi kormány, győzelméről szóló valamint az MSZDP választási győzelméről szóló röplap. 19x29 cm.
13167.

1918-1919 Az őszirózsás forradalom, a Károlyi kormány, győzelméről szóló valamint az MSZDP választási győzelméről szóló röplap. 19x29 cm.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
6 000 Ft
16,22
EUR
,
17,65
USD
Ajánlatok száma:
20
1918 Sárdy Brutus (1892-1970) festőművész, restaurátor 4 db I. világháborús tábori postai képeslapja későbbi feleségéhez, Kézdi-Kovács Lenkéhez, Kézdi-Kovács László (1864-1942) festőművész, műkritikus lányához. Mindegyiken K.u.k. Trainretablierungsstation des A.O.K. in Kielce bélyegzővel, Sárdy Brutus autográf aláírásával.
13168.

1918 Sárdy Brutus (1892-1970) festőművész, restaurátor 4 db I. világháborús tábori postai képeslapja későbbi feleségéhez, Kézdi-Kovács Lenkéhez, Kézdi-Kovács László (1864-1942) festőművész, műkritikus lányához. Mindegyiken K.u.k. Trainretablierungsstation des A.O.K. in Kielce bélyegzővel, Sárdy Brutus autográf aláírásával.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
8 000 Ft
21,62
EUR
,
23,53
USD
Ajánlatok száma:
1
cca 1920-1940 Édesanyámnak, kislányportréfotója, benne nemzetiszínű szalaggal, Hiszek Magyarország feltámadásában. Kopott irredenta kartonmappában, a gerincen sérüléssel, fotó: 8x5 cm
13169.

cca 1920-1940 "Édesanyámnak", kislányportréfotója, benne nemzetiszínű szalaggal, "Hiszek Magyarország feltámadásában." Kopott irredenta kartonmappában, a gerincen sérüléssel, fotó: 8x5 cm

 
Eladva
Kikiáltási ár:
900 Ft
2,43
EUR
,
2,65
USD
Ajánlatok száma:
1
cca 1920 Csengery-Irka iskolai füzet, benne német írásgyakorlatok
13170.

cca 1920 Csengery-Irka iskolai füzet, benne német írásgyakorlatok

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 200 Ft
3,24
EUR
,
3,53
USD
Ajánlatok száma:
0
1921 Simon János György (1894-1968) festőművész, grafikus kézzel írt levele Gerő Zsófiának (1895-1966), Gerő Ödön (1863-1939) műkritikus, író lányának, autográf aláírásával. Másfél beírt oldal, eredeti sérült borítékban.
13171.

1921 Simon János György (1894-1968) festőművész, grafikus kézzel írt levele Gerő Zsófiának (1895-1966), Gerő Ödön (1863-1939) műkritikus, író lányának, autográf aláírásával. Másfél beírt oldal, eredeti sérült borítékban.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
2 800 Ft
7,57
EUR
,
8,24
USD
Ajánlatok száma:
0
cca 1925-32 Emlékkönyv sok bejegyzéssel, több rajzzal, díszes dombornyomott, kopott kötésben, néhány lap kijár, 13x16,5 cm
13172.

cca 1925-32 Emlékkönyv sok bejegyzéssel, több rajzzal, díszes dombornyomott, kopott kötésben, néhány lap kijár, 13x16,5 cm

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
3 800 Ft
10,27
EUR
,
11,18
USD
Ajánlatok száma:
0
1929 Friedrich Voelcker (1872-1955) sebész orvos saját kezűleg írt képeslapja Szörényi Erzsébet (1904-1987) geológusnak / Autograph letter of Friedrich Voelcker doctor, chirurg to a Hungarian scientist
13173.

1929 Friedrich Voelcker (1872-1955) sebész orvos saját kezűleg írt képeslapja Szörényi Erzsébet (1904-1987) geológusnak / Autograph letter of Friedrich Voelcker doctor, chirurg to a Hungarian scientist

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,70
EUR
,
2,94
USD
Ajánlatok száma:
0
cca 1930 Nyírő Gyula: Semmelweis Ignác elmebetegsége gépirat, saját kezű javításokkal. 10 p.
13174.

cca 1930 Nyírő Gyula: Semmelweis Ignác elmebetegsége gépirat, saját kezű javításokkal. 10 p.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
4 000 Ft
10,81
EUR
,
11,76
USD
Ajánlatok száma:
27
1930 Minisztériumi hozzájárulás dr. Nyírő Gyula és Fabinyi Rudolf washingtoni utazásához a Nemzetközi Elmevédelmi Kongresszusra, 4 hét szabadsággal.
13175.

1930 Minisztériumi hozzájárulás dr. Nyírő Gyula és Fabinyi Rudolf washingtoni utazásához a Nemzetközi Elmevédelmi Kongresszusra, 4 hét szabadsággal.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
5 000 Ft
13,51
EUR
,
14,71
USD
Ajánlatok száma:
1
1930.III.10 Mészáros Lajosné szül. Kisfaludy Mária (1887-?) gratuláló levele Kézdi-Kovács László (1864-1942) festőművészhez, műkritikushoz, négy évtizedes művészi munkájának jubileuma alkalmából és a levelében arra kéri meg, hogy gróf Semsey Lászlóról festett, a Műcsarnokban kiállított portréját említse meg. Két kézzel írt oldal címeres, dombornyomott kártyán, Mészáros Lajosné Kisfaludy Mária autográf aláírásával, eredeti borítékban.
13176.

1930.III.10 Mészáros Lajosné szül. Kisfaludy Mária (1887-?) gratuláló levele Kézdi-Kovács László (1864-1942) festőművészhez, műkritikushoz, négy évtizedes művészi munkájának jubileuma alkalmából és a levelében arra kéri meg, hogy gróf Semsey Lászlóról festett, a Műcsarnokban kiállított portréját említse meg. Két kézzel írt oldal címeres, dombornyomott kártyán, Mészáros Lajosné Kisfaludy Mária autográf aláírásával, eredeti borítékban.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
8,11
EUR
,
8,82
USD
Ajánlatok száma:
1

Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft

Árverési szűrés

További oldal navigáció

Elérhetőség

Nyitva tartás

  • Hétfő: 12-17
  • Keddtől Szerdáig: 10-17
  • Csütörtök: 10-19
  • Péntek: zárva
  • Hétvége: zárva

Oldalaink

© 2011-2024 Darabanth Bélyegkereskedelmi és Numizmatikai Kft.
Darabanth Kft. a weboldalán cookie-kat használ annak érdekében, hogy a weboldal a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsa.
Amennyiben Ön folytatja a böngészést a weboldalunkon, azt úgy tekintjük, hogy nincs kifogása a tőlünk érkező cookie-k fogadása ellen.
Elfogadom
A részletekért kattintson
https://www.darabanth.com/hu/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Élő közvetítés

A nagyaukción a teremárverés ideje alatt itt követheti az éppen kikiáltás alatt lévő tételeket, és itt tud ajánlatot tenni majd.
Tétel kosárba rakva

Kosár értéke:

Vásárlás folytatása
  Pénztárhoz