Reklám Tételek száma: 239
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2659620
13930
425
Advertisement
cca 1930 Stühmer fiók cukorkás zacskó 2624588
13931
425
Advertisement
cca 1940 Georg A. Henke Aseptisches Taschenbesteck / Aseptic Pocket Case (zseb-sebészkészlet) képes reklám prospektus, árjegyzékkel 2694403
13932
425
Advertisement
1941 Schuler írószer rt fejléces számla levél levélzáró bélyeggel 2712149
13933
425
6500
Advertisement
Vegyes zsebnaptár tétel, 3 db: 1904, 1906, 1909, valamint 33 db hölgyeket ábrázoló kártyanaptár, közte erotikus is 2704343
13934
425
Advertisement
Labor + Alucol fém dobozkák, kopásnyomokkal, rozsdafoltokkal, 5,5×5,5 és 6,5×6 cm 2704340
13935
425
Advertisement
Hungarian Cream + Podeol 2 db tégely, kopásnyomokkal, rozsdafoltokkal 2710989
13936
425
Advertisement
Szerencsi bonbon papírdoboz 10 cm 2703551
13937
425
Advertisement
Kis reklám tétel: ételcímkék, képeslapok, szalvéták. 2636277
13938
425
Advertisement
cca 1910-1936 Vegyes német nyelvű italreklám prospektus, benne árjegyzékkel is, egy duplummal, 4 db: Aepfelwein-Dampf-Kelterei und Versand-Geschäft Joh. Georg Rackles Frankfurt am Main (litografált borítóval), 200 Jahre alte Wein (x2), Gräfin von Königsmarck'sche Weinkellerei Koblenz An Rhein + Mosel. Változó állapotban, az egyiken kis sérülésekkel. 2681254
13939
425
Advertisement
cca 1930 Cunard RMS. Tuscania utaslista 8p + képeslap a hajóról 2386852
13940
425
Advertisement
1937 Jenaer Glas für Laboratorien, Schott & Gen. Jena. Jénai üveg laboratóriumi edényeket bemutató katalógus német nyelven, fekete-fehér képekkel illusztrálva, egészvászon-kötésben, 160p. 2684629
13941
425
Advertisement
Vegyes régebbi gyógyszeres és egyéb dobozok, közte több tartalommal Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft