12004.
425. Lezárult gyorsárverés
Órák
400 000 Ft
1 081,08 EUR, 1 176,47 USD
Omega ezüsttokos, mechanikus zsebóra, stopperes, kronográfos, pontosan jár, számlap javított, sérült, jelzett számlap, tok és szerkezet, d: 50 mm