1928. Bécs és Alsó-Ausztria. Borítóterv: Hermann Kosel. / Wien und Niederösterreich. Bécs és Alsó-Ausztria szövetségi tartományok idegenforgalmi bizottsága. / Fremdenverkehrskommission der Bundesländer Wien und Niederösterreich. Sérült borítóval. / Mit beschädigtem Einband.
1929 Debreceni Szemle. Tudományos Folyóirat. 1929. január-december, III, teljes évfolyam. Szerk.: Hankiss János, Milleker Rezső. Debrecen, 1929, (Debrecen Sz. Kir. Város-Tiszántúli Ref. Egyházkerület Könyvnyomda-Vállalata-Városi Nyomda-ny.), IV+556 p.+5 t. Félvászon-kötés, bekötött eredeti papírborítókkal, kissé kopott borítóval, intézményi bélyegzővel, kijáró lappal.
1930 A Földgömb, a Magyar Földrajzi Társaság folyóirata I. évf. 1-2-3. füzet. Debrecen, Tiszántúli Könyv- és Lapkiadó Rt., 118 p. + 28 t. Fekete-fehér képekkel illusztrált. Kiadói papírkötés, kissé kopottas, foltos, sérült, a fűzéstől elvált borítóval, az utolsó lapok kissé sérültek, elváltak a fűzéstől.
1930 Magyar Bútorkereskedők Lapja, I. évf. 1. sz. (induló szám), 1930. január. Szerk. és kiadja: Dénes Gyula. A Bútorkereskedelem és Rokonszakmák Országos Egyesületének hivatalos lapja. Bp., Engel S. Zsigmond-ny., 16 p. Hirdetésekkel. Tűzött papírkötés, kissé foltos borítóval, középen hajtott, egy lapon szakadással. (Ritka!)