https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
https://www.darabanth.com/

Folyamatos online aukciók

Tételek lista

Nyomtatványok

Tételek száma: 325

Az árverés lejárt! A tétel hamarosan kikiáltásra kerül
1955 Roma I. Antonio Carbonati (1893-1956) festőművész rézkarcairól készült reprodukciók, 12 db. Kiadói mappában, 42x29,5 cm.
14709.

1955 Roma I. Antonio Carbonati (1893-1956) festőművész rézkarcairól készült reprodukciók, 12 db. Kiadói mappában, 42x29,5 cm.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,41
EUR
,
5,88
USD
Ajánlatok száma:
0
1955-1956 Voyages et Missions c. francia képes újság 4 db száma
14710.

1955-1956 Voyages et Missions c. francia képes újság 4 db száma

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,70
EUR
,
2,94
USD
Ajánlatok száma:
0
1956 Vegyes 1956-os nyomtatvány tétel, kb. 40 db, nagyrészt újságok, Népszabadság (9db), Irodalmi Újság (8db), Népszava (2db), Népakartat (2 db), Magyar Függetlenség (3db), Igazság (2db), Szabad Nép (3 db), Szabad Szó (1db), Magyar Honvéd (1db), Új Ember (1db), Hétfő Hírlap (1db), valamint Magyar Világ I. évf. 1. sz. (1956. nov. 1.), Új Magyarország I. évf. 1. sz. (1956. nov. 2.), valamint röplapok és egyéb nyomtatványok, közte: MDP Központi vezetőségének nyilatkozata a magyar néphez. 1956. okt. 26., a budapesti szovjet katonai egységek 1. sz. parancsa 1956. nov. 6., Heti Műsor IX. évf. 41. sz., valamint 3 jegyzetlap.
14711.

1956 Vegyes 1956-os nyomtatvány tétel, kb. 40 db, nagyrészt újságok, Népszabadság (9db), Irodalmi Újság (8db), Népszava (2db), Népakartat (2 db), Magyar Függetlenség (3db), Igazság (2db), Szabad Nép (3 db), Szabad Szó (1db), Magyar Honvéd (1db), Új Ember (1db), Hétfő Hírlap (1db), valamint Magyar Világ I. évf. 1. sz. (1956. nov. 1.), Új Magyarország I. évf. 1. sz. (1956. nov. 2.), valamint röplapok és egyéb nyomtatványok, közte: MDP Központi vezetőségének nyilatkozata a magyar néphez. 1956. okt. 26., a budapesti szovjet katonai egységek 1. sz. parancsa 1956. nov. 6., Heti Műsor IX. évf. 41. sz., valamint 3 jegyzetlap.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
40 000 Ft
108,11
EUR
,
117,65
USD
Ajánlatok száma:
0
1956 Vegyes újságok a forradalom idejéből (okt. 22. - nov. 8.), 13 db, vegyes állapotban
14712.

1956 Vegyes újságok a forradalom idejéből (okt. 22. - nov. 8.), 13 db, vegyes állapotban

 
Eladva
Kikiáltási ár:
6 000 Ft
16,22
EUR
,
17,65
USD
Ajánlatok száma:
4
1956 A Népsport Melbournei olimpiával foglalkozó számai 19 db
14713.

1956 A Népsport Melbournei olimpiával foglalkozó számai 19 db

 
Eladva
Kikiáltási ár:
2 400 Ft
6,49
EUR
,
7,06
USD
Ajánlatok száma:
2
1956 Programme Officiel de la Fédération Francaise de Football, France-Hongarie, 22p
14714.

1956 Programme Officiel de la Fédération Francaise de Football, France-Hongarie, 22p

 
Eladva
Kikiáltási ár:
11 000 Ft
29,73
EUR
,
32,35
USD
Ajánlatok száma:
1
1956 Édesanyák, magyar asszonyok, lányok!, a Forradalmi Munkás-Paraszt Kormány röplapja a forradalom idejéből, 21x14,5 cm
14715.

1956 "Édesanyák, magyar asszonyok, lányok!", a Forradalmi Munkás-Paraszt Kormány röplapja a forradalom idejéből, 21x14,5 cm

 
Eladva
Kikiáltási ár:
1 200 Ft
3,24
EUR
,
3,53
USD
Ajánlatok száma:
1
1956 Igazság, a forradalmi magyar honvédség és ifjúság lapja, I. évf. 7. sz., 1956. november 1., benne a forradalom híreivel, apró lapszéli szakadásokkal, 4 p.
14716.

1956 Igazság, a forradalmi magyar honvédség és ifjúság lapja, I. évf. 7. sz., 1956. november 1., benne a forradalom híreivel, apró lapszéli szakadásokkal, 4 p.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
1 400 Ft
3,78
EUR
,
4,12
USD
Ajánlatok száma:
1
1956 Magyar Függetlenség. I. évf. 4. sz., 1956. nov. 1. Reggeli kiadás. Szerk.: Dudás József. A Magyar Nemzeti Forradalmi Bizottmány Országos Elnökségének lapja a forradalom híreivel, apró sérülésekkel, 4 p.
14717.

1956 Magyar Függetlenség. I. évf. 4. sz., 1956. nov. 1. Reggeli kiadás. Szerk.: Dudás József. A Magyar Nemzeti Forradalmi Bizottmány Országos Elnökségének lapja a forradalom híreivel, apró sérülésekkel, 4 p.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 200 Ft
3,24
EUR
,
3,53
USD
Ajánlatok száma:
0
1956 A Szabad Szó (a Nemzeti Parasztpárt központi lapja) október 31-i száma a forradalom híreivel, apró lapszéli szakadásokkal, máskülönben jó állapotban, 2 p.
14718.

1956 A Szabad Szó (a Nemzeti Parasztpárt központi lapja) október 31-i száma a forradalom híreivel, apró lapszéli szakadásokkal, máskülönben jó állapotban, 2 p.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 200 Ft
3,24
EUR
,
3,53
USD
Ajánlatok száma:
0
1956 A melbournei olimpia, képekkel illusztrált kiadvány, sarkán ragasztóval javítva
14719.

1956 A melbournei olimpia, képekkel illusztrált kiadvány, sarkán ragasztóval javítva

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 200 Ft
3,24
EUR
,
3,53
USD
Ajánlatok száma:
0
cca 1957 Egypt - Modern History, angol nyelvű, képes történelmi ismertető Egyiptomról / illustrated booklet
14720.

cca 1957 Egypt - Modern History, angol nyelvű, képes történelmi ismertető Egyiptomról / illustrated booklet

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,70
EUR
,
2,94
USD
Ajánlatok száma:
0

Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft

Árverési szűrés

További oldal navigáció

Elérhetőség

Nyitva tartás

  • Hétfő: 12-17
  • Keddtől Szerdáig: 10-17
  • Csütörtök: 10-19
  • Péntek: zárva
  • Hétvége: zárva

Oldalaink

© 2011-2024 Darabanth Bélyegkereskedelmi és Numizmatikai Kft.
Darabanth Kft. a weboldalán cookie-kat használ annak érdekében, hogy a weboldal a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsa.
Amennyiben Ön folytatja a böngészést a weboldalunkon, azt úgy tekintjük, hogy nincs kifogása a tőlünk érkező cookie-k fogadása ellen.
Elfogadom
A részletekért kattintson
https://www.darabanth.com/hu/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Élő közvetítés

Tétel kosárba rakva

Kosár értéke:

Vásárlás folytatása
  Pénztárhoz