Nyomtatványok

Tételek száma: 325

cca 1940-1950 Kommunista párt 4 db kiadványa
14673.

Kikiáltási ár:
4 200 Ft
11,35
12,35
cca 1940-1950 Hotel Monaco Venezia (Velence), angol nyelvű, illusztrált menükártya, középen hajtott, 16,5x10,5 cm
14674.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
cca 1940-2000 közepes doboznyi vegyes papírrégiség tétel, benne nagyon sok modern képeslap, kb. 350 db fotó, 30 db családi dia, Budapest térkép, tankönyvek, kártyanaptárak stb., átnézésre érdemes.
14675.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft
1941 A Magyar Élet VI. évfolyamának 11. száma, középen hajtott
14676.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
1941 Jahresbericht und Rechnungsabschluss der Pester Ungarischen Commercial Bank über das neunundneunzigste Geschäftsjahr 1940. (A Pesti Magyar Kereskedelmi Bank beszámolója az 1940. évről). Bp., Posner-ny. Német nyelven. Kiadói papírkötésben, kissé sérült borítóval.
14677.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
1941 Martos Szűcs (Budapest Rákóczi út 50.) reklámlapja
14678.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
1942 Pista tekintetes úr mozireklám
14679.

1942 "Pista tekintetes úr" mozireklám

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
1942 Bp., Láng L. Gépgyár Rt. tisztviselői sportkör műkedvelő-szakosztályának meghívója műsoros estre, kisplakát, számozott, bélyegzővel, hajtva, apró szakadással, 31x23,5 cm
14680.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
1942 Bp., Budapesti Kereskedelmi és Iparkamara által kiállított sütő mesterlevél Hackel Sámuel részére
14681.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
1943 Tábori postai levelezőlap, kártyanaptárral, rajta Adolf Hitler születésnapjával. 22x15 cm / German feldpost letter with Hitlers birthday
14682.

1943 Tábori postai levelezőlap, kártyanaptárral, rajta Adolf Hitler születésnapjával. 22x15 cm / German feldpost letter with Hitler's birthday

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
1943-44 A Fotószemle c. folyóirat teljes VI. és VII. évfolyama egybe kötve későbbi félvászon kötésben. Vadas Ernő, Dulovits Jenő, Kozák Lajos, Szőllősy Kálmán, Aszmann Ferenc, Csörgeő Tibor, Veress Ferenc és mások fekete-fehér fotóival illusztrált.
14683.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft
27,03
29,41
1944 Képes Vasárnap 24. sz., 1944. jún. 13., a címlapon a 76 éves Horthy Miklós kormányzó. Számos fekete-fehér fotóval, kissé sérült, 16 p.
14684.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft