1 400 Ft
3,78 EUR, 4,12 USD
198? Hosszúhegyi Cabernet S[auvignon], muzeális bor, hajós-bajai borvidék, szakszerűen tárolt bontatlan palack vörösbor, kopott, sérült címkével (az évszám fele lekopott, 0,75l.