5 000 Ft
13,51 EUR, 14,71 USD
Régi fém színházi látcső, távcső, XX. sz. eleje, vésett mintával díszítve, korának megfelelő kopásnyomokkal, kisebb horpadásokkal, 10,5x7,5 cm