Műtárgyak, antikvitás

Tételek száma: 139

1943 Emlék löveg váza, jelzett: KJ. m: 26 cm
11798.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Szecessziós kalamáris / tintatartó, ezüstözött alpakka, üvegbetét nélkül, kopott, jelzett, 24x15 cm
11799.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Ötágú gyertyatartó, ezüstözött fém, jelzett, hibátlan, m: 43 cm
11800.

Kikiáltási ár:
28 000 Ft
75,68
82,35
Fajka János (1935): Anya gyermekeivel, tűzzománc, hibátlan állapotban, jelzett, 35x24 cm.
11801.

Fajka János (1935): "Anya gyermekeivel", tűzzománc, hibátlan állapotban, jelzett, 35x24 cm.

Kikiáltási ár:
50 000 Ft
135,14
147,06
11803.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
11804.

Kikiáltási ár:
18 000 Ft
48,65
52,94
11805.

Kikiáltási ár:
40 000 Ft
108,11
117,65
Antik, 1900 körüli fényképalbum szecessziós, japonizáló aranyozott ornamentikával díszített borítóval, réz veretekkel, aranyozott lapélekkel, fotók nélkül. Kopott borítóval, belseje sérült, 30x23x6 cm
11806.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
Antik, XIX. sz. fényképalbum réz veretekkel, aranyozott lapélekkel, Berta Prugberger gravírozott névvel, felthetően Prugberger József (1818-1889) magyar nemes feleségének albuma, fotók nélkül. Sérült, hiányos, 27x20x3 cm
11807.

Kikiáltási ár:
2 600 Ft
7,03
7,65
Hármas szecessiós fali tükör, kissé sérült, kopott, üveg foltos, 39×86 cm
11808.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
Tükrös üveg, titkos fiókokat tartalmazó doboz, két olsalán a Munkácsy trilógia Ecce Homo és Golgota c. festménye. Kopott, sérülésekkel. 20,5x11,5 cm
11809.

Kikiáltási ár:
36 000 Ft
97,30
105,88
Ezüstözött alpakka tálca, jelzés nélkül, kopásnyomokkal, 38x29 cm
11810.

Kikiáltási ár:
12 000 Ft
32,43
35,29

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft