3 000 Ft
Richard Knötel (1857-1914): "Zur gesischte der Uniformen II.", napóleoni háborúk uniformisai, kromolitográfia, papír, jelzett a nyomaton (R. Knötel), üvegezett fa keretben, paszpartuzva, 20x26 cm, keret: 28x35 cm